Wpis z mikrobloga

@Marseloo: ja cenie vasqueza i widze go w przyszlym sezonie. jako nieliczny walczyl na boisku, wiem ze umiejetnosci nie sa na poziom pierwszego skladu, ale walecznoscia bije 3/4 z nich, a to sie liczy jak nie idzie.
  • Odpowiedz
@tomszczyk: Po prostu według mnie to nie jest poziom Realu Madryt kiedy nie potrafi przyjąć prostej piłki i dobrze dograć, a w dryblingu gubi częściej siebie niż przeciwnika . Zostawia serce na boisku, ale nie można trzymać ludzi za samo zaangażowanie.
  • Odpowiedz
@Marseloo: najlepiej na asensio to i tak poziom wisly krakow poki co. i nie zanosi sie by cos w jego grze mialo sie zmienic. to moze byc ewentualnie dobry zmiennik, jak vasquez, z tym ze brakuje mu checi do gry, woli walki i zaangazowania. co z tego ze ma umiejetnosci, skoro nie potrafi ich regularnie wykorzystywac?
  • Odpowiedz
@tomszczyk: Ma przebłyski, ale brakuje mu regularności. To prawda, ostatnio nie potrafi zachwycić jak robił to wcześniej, ale to nadal świetny zawodnik. Nie bez powodu Liverpool był gotowy rok temu zapłacić za niego 180mln. Jest nadal młody i ma szanse poprawić niektóre braki. Na pewno stawiam go przynajmniej klasę wyżej niż Vazqueza, który notuje wiele start, błędy w przyjęciu piłki, brak pomysłów, a gdy już się jakiś pojawi to brakuje umiejętności
  • Odpowiedz
@Marseloo: nie kupuje tlumaczenia, ze ktos jest mlody. i to nie tylko odnosnie asensio, ale viniciusa i innych takze. najgorsze jest to, ze oni sami czesto sie tak tlumacza. jestem mlody, mam czas na rozwoj, itp. grajac w realu nie powinno byc takiego tlumaczenia. nie moze to byc usprawiedliwieniem. to jest fakt, ze jeszcze sie rozwinie jeden z drugim, ale czy w dobrym kierunku? czy bedzie lepszy? do ktorego roku zycia
  • Odpowiedz
@Marseloo: albo Ndombele, albo Pogba (oby nie), Fede zostaje jako ich zmiennik na b2b (albo Kova, ale on niech #!$%@?). Do tego Isco będzie pewnie próbowany do grania głębiej w miejsce Modrića, gdy ten będzie musiał odpocząć, Cebula jako zmiennik. W transfer 9 nie uwierzę póki nie zobaczę prezentacji, pewnie zostanie Mariano lub wróci RDT. Odegaard raczej wypo, ale mógłby zostać na prawe skrzydło bo w Holandii już tam mu nieźle
  • Odpowiedz