Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki moje drogie kochane, krótka piłka. Mam po grubo ponad rocznym związku w końcu poznać rodziców dziewczyny, tak "oficjalnie" obiadek i te sprawy. Dajcie jakieś protipy jak nie zgarnąć kilkudziesięciu minusów w ciągu godziny i zostać straconym w oczach teścia? xD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aksal89 Daj spokój. Jest z laską od roku, czyli jest dobrze. To są jej rodzice. Musi być jakiś wspólny pierwiastek. Jak się nie będzie spinał i silił na sztuczne uprzejmości, to będzie dobrze. :)
  • Odpowiedz
@ruski_88 tak, bo to rodzice jego dziewczyny? Możliwe że najważniejsi ludzie w jej życiu, z ktorymi być może będzie spędzał święta itp okazję do końca ich/jego życia?
@op - unikaj tematów "bzykam Wam córkę" i będzie git
  • Odpowiedz
@PreT: ja z własnego doświadczenia wiem, że z teściami nie trzeba utrzymywać tak bliskich zażyłości. Jeśli moja teściowa nie traktuje mnie "jako członka rodziny" to analogicznie ja jej też nie traktuje jako rodziny. Dla mnie to obca kobieta, którą muszę odwiedzać dwa razy do roku.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: unikaj tematów niewygodnych (polityka, ideologie, itp), złap jakiś temat który dobrze idzie (hobby? może teściu coś dłubie w garażu). To czego teściowie oczekują to że zobaczą że potencjalny zięć nie jest psychopatą, wykolejeńcem, a jest normalny i najlepiej odpowiedzialny profesjonalista.
  • Odpowiedz