Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy z #pomadowaglowa #fryzjer #fryzura co powinienem nakladac na cienkie, geste, z tendencja do przetluszczania sie, lekko falowane, trudne do ulozenia wlosy? Mam na glowie taki typowy helm i chce sobie zrobic delikatny przedzialek na boku i reszte grzywy na drugi bok. Uzywalem gumy z joanny i byla beznadziejna. Sklejala wlosy, nie trzymala ich

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: ciężko powiedzieć, zależy co lubisz. Pewnie spisalby się jakiś matowy clay, jak baxter Clay of california, suavecito Clay, Cavalier clay(obecnie nie do nabycia), czy nowy mr bear Clay.
Ale najważniejsze jest cięcie - skąd jesteś, może masz w okolicy jakiegoś polecanego barbera, razem coś ogarniecie w klimatach których szukasz.
Fryzjer to ci niestety wygoli łeb do przedzialka, nalozy gumę albo wosk bez pojęcia, i powie finito. Lepiej dopłacić za dobrą
BezwzględnaTowarzyszka: @AnonimoweMirkoWyznania: co do szamponu to testowalem rozne naturalne i nic to nie dawalo.
@BeDoEl: obejrzalem pare poradnikow z reuzelem i ta biala z niebieskimi wstawkami bedzie dla mnie ok. Widze ze nie blyszczy i nie przetluszcza wlosow, ma sredni chwyt, a mi mocny jest niepotrzebny. Jesli mozesz jeszcze cos podobnego polecic to z checia wezme pod uwage.
@cimeria_skonana: z tym ze ja mam bardzo napuszone wlosy po