Wpis z mikrobloga

Tag hajeden Nazwa domeny a wpływ na pozycję.
Mireczki w przypadku budowania pozycji danej frazy załóżmy, że jest to nike. Jest jakiś wymierny wpływ na pozycję, gdy nazwiemy sobie domene butynike kropka kom? Pozwala lepiej i szybciej wbić w pozycję?

Druga sprawa to data zarejestrowania domeny - im dłużej Tym lepiej?

#seo #pozycjonowanie
  • 7
@arczer Domena jest wiekowa. Wykupiona domena na x lat w przód ma jakiekolwiek znaczenie?

Mówiąc wiekowa mam na myśli przejęcie domeny wolnej aktualnie, która była dostępna w google przez jakiś czas co jakiś czas od x lat.

Tylko teraz pytanie jak bardzo znacząco. Mam możliwość wykupienia domeny nazwafirmybranza.pl lub keyword+keyword.pl. Pierwsza opcja to tworzenie własnej marki oraz próba promocji. Wydaje mi się, że cięższa opcja aniżeli druga gdzie teoretycznie łatwiej wejść w
@byt199: przód już były tu pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A domena z historią zawsze na plus, chyba że obarczona złą przeszłością to wtedy gorzej. Zaplecza stawiają na przechwytach właśnie bo tam zwykle fajne linki np.
Jak masz dylemat to bierz obie a keyword-keyword przeznacz na zaplecze, kto powiedział że w top10 nie mogą być twoje 2 albo nawet 3 domeny
@arczer Dziękuję za odpowiedź. Pozwól, że zadam Ci jeszcze jedno pytanie. Kwestia prowadzenia blogu - dodawanie wpisów a zdjęcia ze stocka. Wpływają w jakikolwiek sposób na pozycjonowanie? Jeśli tak to w jaki sposób? Negatywny, neutralny czy pozytywny?