Wpis z mikrobloga

Taka troche #reklama będzie. Zrobiłem kanał na #youtube dla #dzieci :D. Przez weekend nudziliśmy się z żoną więc kupiliśmy flamastry, ustawiliśmy aparat na statywie i zacząłem rysować różne scenki ze zwierzętami.
Nie jestem co prawda Walt Disney i zawsze rysowałem tylko hobbystycznie z tyłu zeszytów w szkole ale chyba nie wyszło najgorzej. Najgorsze jest kolorowanie bo nie wychodzi ładnie, ale jak pomysł się przyjmie to popracuje na tym. na razie mam flamastry z Auchana.
Na razie 17 rysunków. Jeśli macie dzieci, możecie im podrzucić. Nie ma na razie reklam :D #rysujzwykopem
mazaq1 - Taka troche #reklama będzie. Zrobiłem kanał na #youtube dla #dzieci :D. Prze...
  • 3
@rozowy_mikro może i brakuje kółka choć pod tym kątem chyba nie. Ogólnie jest dużo błędów. Mam teraz chyba 17 rysunków i tylko chyba 2 były robione za drugim podejściem. Reszta totalnie na żywca z ogólnym tylko pomysłem. Jest dużo rzeczy które bym poprawił jak np fatalna lodówka na rysunku z myszami i kotem :p. Ale nie chce przykładać do tego zbyt wiele czasu bo i tak nikt tego nie ogląda ))¯_(ツ)_/¯