Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
Zawieszeniu strajku prawdopodobnie od środy, czyli w czasie gdy przed świętami są jakieś skrócone lekcje, wycieczki do muzeów albo praca szkół kończy się o 12.00. A potem trzy dni wolnego.

Po co taki absurd tworzyć żeby zawieszać strajk na dni wolne? No jak to po co, za strajk nie płacą, a tak to jakieś 6-7 dnióweczek wpadnie.

Strajkować podczas egzaminów, wracać do pracy w święta, tym samym pokazać co jest najważniejsze - uczniowie czy kilka dniówek. Lepiej nie dało się samozaorać tego protestu

Róbcie tak dalej, słuchajcie Broniarza i jemu podobnych.
Na pewno zyskacie szacunek i poparcie społeczeństwa ♂️

#strajknauczycieli #polska #wydarzenia #4konserwy
  • 17
@powaznyczlowiek: czy ja wiem? ankiety ankietami, ale w sklepie czy kolejce nie trafiłem jeszcze na osobę popierającą. dyskusje słyszy się zaś codziennie. dziś wystarczyło, że żona odpowiedziała na pytanie koleżanki-kasjerki "tak, pisze egzamin", by rozpętała się gównoburza - o dziwo jednym chórem.

...za to wyłażą też takie kwiatki jak "uczniowie popierają protest!". urok życia w małym miasteczku jest taki, że na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że na 2 osoby ze
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motorcycleman: ale ja nie mówię o jakimś kontrstrajku tylko o manifestacji - o tym że będzie strajk wiadomo od kilku tygodni - gdzie odbyła się jakaś manifestacja w stylu "rodzice przeciw"? W przypadku wspomnianego ACTA2 manifestacje były przed głosowaniem to chyba oczywiste

Gdzie sa ci wszyscy wkurzeni ludzie poza internetem i opowieściami na wykop.pl? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
o tym że będzie strajk wiadomo od kilku tygodni


@powaznyczlowiek: nie, nie było wiadomo - do ostatniej chwili trzymali w niepewności. o tym, że odbędzie się strajk dowiedziałem się z librusa w niedzielę wieczorem. wcześniej były spekulacje.

gdzie są? przecież pisałem - w pracy i w domach.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
przecież pisałem - w pracy i w domach


@motorcycleman: czyli nigdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) daj znać jak się pojawi jakaś manifestacja bo na razie, jak widać, nastroje nie są jakieś "przeciw" czy ci się to podoba czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) miłego dnia
@powaznyczlowiek: poważnie sądzisz że ludzie nie mają nic innego do roboty tylko manifestować swoje niezadowolenie z różnych powodów? Chcąc coś zarobić pracuje etat+nadgodziny a co zostanie poświęcam rodzinie, takich jak ja jest u nas w firmie ok 250osob a i nie sądzę że jesteśmy wyjątkiem. Wszyscy kogo nie spytam są przeciwko nauczycielom ale szkoda mi czasu na pajacowanie zresztą TVN tego i tak nie pokaże więc żyj dalej w swoim świecie..
No jak to po co, za strajk nie płacą, a tak to jakieś 6-7 dnióweczek wpadnie.


@maxPL: niekoniecznie, Ferenc w rzeszowie juz zapowiedzial, ze zaplaci nauczycielom za dni w ktorych strajkowali
No to będzie miał ciepło w gaciach.


@Willy666: Ustaliliśmy, że nie znasz się na prawie.

Chcąc coś zarobić pracuje etat+nadgodziny a co zostanie poświęcam rodzinie, takich jak ja jest u nas w firmie ok 250osob a i nie sądzę że jesteśmy wyjątkiem


@wilq2227: Ja to rozwiązałem zdobywając normalny zawód i pracując w solidnym miejscu za godziwą pensję, ale co kto lubi. Jeden lubi róże, drugi jak mu nogi śmierdzą.

Co