Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakieś rolki ? Kiedyś jeździłem na rolkach dla przyjemności jakieś 5-6 lat temu, nie jakieś triki czy coś aczkolwiek że się tak wyraże lubię #!$%@?ć jak najszybciej się na nich da nie znam się na żadnych markach jestem zupełnie zielony.
Nie chcę żeby były nie wiadomo za ile typu 600 zł ale myśle że tak 300-400 taka granica.
#rolki #sport
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kostan32: 3 lata temu też byłem w tej sytuacji co ty. Kupiłem z Decathlonu file za około 400 złotych. Na początku były spoko, w drugim sezonie już żałowałem, że nie kupiłem lepszych. Oszczędził bym wtedy te 400zl.

Za 200 - 300 złotych to chyba jakieś najtańsze oxelo. Weź pod uwagę, że komplet normalnych (nie gównianyc) kółek to koszt ponad 100-130 zł.
No ale generalnie jak już bardzo chcesz to możesz zobaczyć
  • Odpowiedz
@budus2 A jakie masz zdanie na temat zakupu rolek przez Internet? Fatalny pomysł? Rzuciłem kilka zapytań czy u mnie można kupić rolki poza sieciówkami, ale nie nastawiam się na pozytywną odpowiedź. Zatem w grę wchodzi albo wycieczka 100km do Wa-wy, albo zakupy w sieci. Wiem który wariant jest lepszy, ale chciałbym się dowiedzieć czy bardzo głupia jest druga opcja. Dzięki
  • Odpowiedz
@budus2 Byłem w moim Dekathlonie i niestety nie ma nic poza Oxelami. Zadam ci już, mam nadzieję, ostatnie pytanie. Te Imperiale Fluor są często sklasyfikowane jako damskie. Czy to prawda, że prócz kolorów takie modele różnią się wymiarami?
  • Odpowiedz
@budus2 Dzięki, chciałem się upewnić. Zamówię i zobaczmy czy to mój rozmiar. Jak będzie źle to spróbuje wymienić na któreś z proponowanych przez Ciebie. Dzięki za pomoc.
  • Odpowiedz