Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki. Przymierzam się do kupna pierwszej w życiu dla siebie #hulajnoga elektrycznej . Od paru dni wertuje temat w każdą stronę i sam już nie wiem co wybrać więc liczę na waszą pomoc!

Budżet ~2000 (ewentuelnie +/- 200zł)

Z tego co widziałem najpopularniejsza chyba jest #xiaomi #m365 i w sumie nią najbardziej rozpatrywałem. Jednak też sporo czytałem ze niedługo? ma mieć premierę wersja pro i nie jestem pewny czy opłaca się czekać czy nie. Czy może macie propozycje kompletnie innych modeli?

Hulajnoga głownie służyłaby mi w dojazdach do pracy, ewentualnie jakieś mniejsze/większe podróże po miecie przy fajnej pogodzie.
  • 12
@Uriziell: wersja pro to bodajże jedynie trochę większa bateria ;) wczoraj zamówiłem z oleole za 1500 z kawałkiem wersje normalna. Z tego co wyczytałem, to warto stamtąd brać bo na ewentualny serwis idzie do normalnej firmy tym się zajmującej, a nie jakaś januszerka jak w przypadku choćby proline.
@makrel_gieldowy: a jak wygląda sprawa z serwisowaniem w przypadku jak zamawiasz z alli czy innej takiej stronki? Raczej trzeba liczyć na siebie i szukać ewentualnych części czy jak to jest obsłużone? ( nie zamawiałem nigdy czego droższego z chin)