Wpis z mikrobloga

Mireczki, poszukuję serwera do Minecrafta z gildiami, survivalem i podstawowymi komendami typu /tpa, /sethome bez zbędnych innych pierdół. Ciężko teraz znaleźć jakiś normalny serwer na najnowszej wersji, dlatego też chętnie powrócę na starsze wersje 1.7.2+. Ciężko nie wrócić do Minecrafta, gdy spędziło się w nim dobre parę tysięcy godzin.

#minecraftzwykopem #minecraft #gry #grajzwykopem #minikraft
  • 10
@Wextor: Od kadencji dzieciarni, atmosfera stała się okrutna. Straszą jailami, przeklinają notorycznie etc. Po prostu serwer dla gimbazy, a szkoda...
@Wextor Świetne żart, gimbaza na serwerze klnąca na każdym kroku, a po zwróceniu uwagi groźby jailem. Dobra reklama dla serwera. Pozdrawiam
@Rejiv: Zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje, przyzwyczaiłem się ale jest taka piękna sprawa jak wolna wola, nikt nie zmusza nikogo do grania tam, wspaniałe nieprawdaż?
@Rejiv: ja mam Panie 30 lat i żartowałem, bo od początku dałem tylko jednego jaila, a wszystko to śmiechy. Weź wyluzuj. Kilka razy człowiek przeklnął i już problem? Eh... Serwer jest w porządku, a Admini bardzo dobrze ogarniają. Wracaj do nas grać i cieszyć się miłą atmosferą.