Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@danio_96: podobno sklepy elektroniczne mają zajebista marże na takich produktach, więc możliwe że niczym, ale może ktoś wie więcej
  • Odpowiedz
Ogólnie polecam taki, który łapie telewizor na więcej niż jednym ramieniu i da się go wysunac - nie dość że wygoda przy montażu telewizora i wpinaniu przewodow, to można telewizor sobie przybliżyc i obrócić pod dowolnym katem, a wcale nie jest duzo drozszy. Jak dla mnie istnieje ryzyko, że te za 20zl są bardziej z gownolitu niż nieco droższe i przykładowo nagwintowane miejsca pod śruby blokujące TV na uchwycie mogą być jednorazowe
  • Odpowiedz
@ryzykantos: Możesz podrzucić linka do uchwytu, o którym wspominasz?
Wiadomo. że te cena skądś się bierze. Jednak ten z allegro ma ponad 1000 opinii 4,91/5.
Nie wiem czy wiesz, ale szkła hartowane na tel też praktycznie wychodzą z jednej fabryki, a ceny wahają się od 1$ do kilku :)
  • Odpowiedz
@danio_96: kupiłem coś droższego (ok 50 z wysyłką)choć wygląda niemal identycznie jak ten co linkujesz a powiesiłem plazmę także nie ma lekko( ͡° ͜ʖ ͡°) , aha ta libelka do sprawdzania poziomu była krzywo przyklejona i musiałem skorzystać z poziomnicy( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@danio_96 ja kupiłem taki https://www.electro.pl/uchwyty/uchwyt-art-do-tv-23-60-cali-ux150-czarny,id-897314?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIzfXWnpzB4QIVA6maCh2M7A2nEAQYCCABEgLcpfD_BwE

Powiesiłem na nim 55" i jestem już od prawie roku mega zadowolony, szczególnie z faktu, że mogę sobie nim dowolnie manewrować i jak chce coś w niego wpiac, to po prostu przyciągam tv do siebie. Jedyne co to dokupiłem mocniejsze kołki, bo te z zestawu nie wzbudzały zaufania i śruby mocujące do telewizora potrzebowałem dłuższe, bo tv miał dosyć głęboko wsadzone otwory z gwintami na których się
  • Odpowiedz
Powiesiłem na nim 55" i jestem już od prawie roku mega zadowolony, szczególnie z faktu, że mogę sobie nim dowolnie manewrować i jak chce coś w niego wpiac, to po prostu przyciągam tv do siebie. Jedyne co to dokupiłem mocniejsze kołki, bo te z zestawu nie wzbudzały zaufania i śruby mocujące do telewizora potrzebowałem dłuższe, bo tv miał dosyć głęboko wsadzone otwory z gwintami na których się trzymał i takich w zestawie
  • Odpowiedz
@chinskie_bajki był w użytku ponad 3 lata i nie zauważyłem takiego objawu. Teraz zmieniłem mieszkanie i chwilowo uchwytu nie używam, ale niedługo planuje ponownie powiesić na nim tv, bo brakuje mi tej funkcjonalności żeby móc go sobie przybliżyć czy odchylić w lewo/prawo. Ramiona ma bardzo solidne, na przegubach chodzi ciągle z przyjemnym oporem, luzu nie stwierdziłem.

W stosunku do tego co wyczytałeś w komentarzach - często go sobie przyblizalem, ale nie zostawiałem
  • Odpowiedz