Wpis z mikrobloga

Szukaj po prostu chińczyka na px5 i 4gb ram


@Felonious_Gru: teraz bywaja już z wbudowanym modemem 3G/4G jak normalna komórka - nie wnikałem na jakim procku, ale wtedy używanie jest jak zwykłej komórki, wsiadasz odpala ci się i już masz janosika/mapy/wszystko. Spotify działa lepiej niż radia FM ;)
@Felonious_Gru: a widzisz, mostek can. W sensie "który"? Bo po moim research wyszło mi że są różne urządzenia pod tą nazwą:
1. "coś co dekoduje can" w celu wyłowienia stanów "czy jest włączony zapłon/auto włączone" (gdy radio ma cały czas +bat i nie ma sterowania żółtym przewodem po stacyjce), "czy jest włączony wsteczny" (dla kamerki cofania itp), "czy są włączone światła" (do podświetlania guzików, tryb dzienny nocny), może jeszcze sygnał prędkości
A mi brakuje temperatury plynu i oleju ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Felonious_Gru: ja mam w jednym aucie pomiar "fizyczny" na dodatkowych wskaźnikach (temp wody, oleju, ciśnienie oleju, temperatura EGT, ciśnienie w dolocie) to to co raportuje ECU (przez odb2) i to co fizycznie jest zmierzone (np czujnik oleju wkręcony trójnikiem razem z fabrycznym) to jest jakiś kosmos, różnica temp potrafi być o 20'C.
Już tak głupi byłem,