Wpis z mikrobloga

#lacunafabularnienewbristol

W tym wątku deklarujecie indywidualne akcje poboczne, rozgrywane z datą 1515.3.

1. Zadeklaruj akcję w komentarzu, wołając mnie do niego. Jeżeli chcesz się upewnić o poziomie trudności testu, zaznacz to na początku deklaracji
2. Odpowiadam z rezultatem akcji lub poziomem trudności testu. W tym drugim przypadku plus to potwierdzenie wykonania akcji.
3. W przypadku sukcesu gracz jest zobowiązany zdać sprawozdanie z akcji innym graczom w wątku kwartalnym nie później niż 24 godziny od czasu wstawienia komentarza z efektem końcowym. Raport z niepowodzenia testu jest opcjonalny.
4. Chęć przyłączenia się do akcji innego gracza wyrażamy tylko w komentarzu

Czas na deklarowanie indywidualnych akcji upływa 8.04 o godzinie 19:00. Limit JEDNEJ prostej lub złożonej akcji na jednego gracza. Tylko deklaracje, pytania w znanym i lubianym wątku.

Ponieważ (jak słusznie zauważył jeden z graczy) skrzywdziłam Lisarosa w poprzednim kwartale, nie dając mu wykonać akcji, do której miał prawo, w tym kwartale ma prawo do zainicjowania trzech indywidualnych akcji (prawo nie przechodzi na następny kwartał)

-------------------------------------------------
Jeżeli nie chcesz widzieć postów tego typu, wrzuć tag #lacunafabularnieczarnolisto na czarno
  • 69
  • Odpowiedz
@lacuna: Staram się spotkać z władzami miasta (a jeśli nie chcą mnie do siebie dopuścić, to piszę oficjalny list) w sprawie wydania mi wszystkich ofiar wielkiego pożaru (oczywiście poza tymi zwęglonymi). Zamiast pogrzebać w ziemi tyle możliwych obiektów doświadczalnych, trzeba się dowiedzieć wszystko o anatomii i skutkach ekspozycji na ciepło. Te ofiary nie mogą się zmarnować.
  • Odpowiedz
@lacuna:
Ansgar Knochig - Młodszy karpal Straży Miejsckiej \ Kupiec
Staram się przekonać Larsa żeby zaproponował komuś z bogatszych ludzi nazwania statku ich imieniem lub nazwą która oni wybiorą (dla prestiżu, sławy) w celu zebrania dodatkowych funduszy lub zasobów przydatnych podczas wyprawy ( dodatkowa żywność, narzędzia, broń, materiały do naprawy statku itp). Jeżeli się zgodzi to moja postać również jest w stanie poświęcić czas aby znaleść i pomóc postarać się przekonać
  • Odpowiedz
@lacuna: (poproszę o trudność) Zakończenie prac nad bombą kasetową i naniesienie poprawek uwzględnionych w raporcie z doświadczenia. Teoretycznie powinno poskutkować to zwiększeniem siły ognia. Oprócz tego modyfikacja części ładunków o łatwo dostępne materiały zapalające (siarkowodór) oraz chorobotwórcze (gówno, zwłoki).
  • Odpowiedz
@lacuna
Josef Hussain - Pionier

Ogłaszam publicznie powstanie charytatywnego Domu Jałmużny™ (sponsorowanego przez A. Llaha.) i zapraszam do niego wszystkich biednych i potrzebujących. Dom Jałmużny ma siedzibę w moim domu.
  • Odpowiedz
@lacuna: Część. 
1. Chciałbym stworzyć wina z nowo poznanych owoców na kontynencie np. ananas, marakuya, mango, gujawa, granadilla itp.. 
2. Następnie chciałbym przekazać trochę beczuszek tych win do gospód i barów w zamian za informację zwrotną o preferencjach i odczuciach klientów ( coś ala badanie rynku) dzięki czemu będę wiedział w jakim kierunku rozwiać produkcję
  • Odpowiedz
@lacuna:
Deklaruję akcję indywidualną. Organizacja Wielkiego Wernisażu Akwarelistów w budynku Straży Miejskiej (mamy pozwolenie). Moich NPCów deleguję jako służbę porządkową, która ma za zadanie ochronę przedsięwzięcia przed różnymi incydentami. Wszyscy pomagający mi gracze-akwareliści skupiają się na sprzedaży obrazów towarzyszom barona i wszystkim innym zainteresowanym.
W ramach wernisażu organizuję bankiet (przeznaczam na ten cel 100 funtów) na który jest zaproszony baron Louis de Rivaux, którego próbuję przekonać, że w Georgetown mieszkają bardzo
  • Odpowiedz
@lacuna: Chciałbym zorganizować polowanie dla barona Louisa de Rivaux PO wernisażu i bankiecie, żeby po uczcie dla ducha i ciała miał trochę rozrywki. Polowanie jest TYLKO dla Klubu Akwarelistów i zaproszonych gości. Do pomocy w organizacji i przebiegu chciałbym wykorzystać chętnych akwarelistów i sprzyjających nam NPC ( @Akumulat zgodził się użyczyć tych co nam sprzyjają już PO wernisażu). Jeśli moje 20 walki wystarczy do tego to miodzio, jeśli nawet tyle nie
  • Odpowiedz