Wpis z mikrobloga

Typ promuje dietę opartą na postach i to stop eating odnosi się właśnie do tego. Dodatkowo jego styl to wyzwanie i mówienie wszystkiego wprost. Do jednych to trafi i zaczną coś ze sobą robić, a inni będą się zasłaniać jego chamstwem i dalej będą grubasami. Na grupie na fejsie (snake diet) można zobaczyć do jakich zajebistych rezultatów prowadzą jego metody.
  • Odpowiedz
@heheszkitroche: ja sie ciesze ze znalazlem typa, zawsze lubilem fasting tylko ze podczas treningow i budowania masy jest dosc problematyczne takze chetnie obejrze pare jego filmikow co ma do powiedzenia. Smieszny jest pozytywnie XD
  • Odpowiedz
@sebsossj: ja od genetyki nie otrzymałem 180cm ale za to mam taki metabolizm że jem jak grubas a forma lepsza niż ludzie z crossfitu xD i mam bekę z jednych i drugich
  • Odpowiedz
@sebsossj: wyzywaniem kogoś od grubych nic nie zmienicie poza wywołaniem zaburzeń odżywiania u tej osoby. Jest dużo powodów otyłości i nie zawsze można sprowadzić to do prostego: nie żryj.
  • Odpowiedz
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta:

on łeb może co najwyżej wyzerować, a ze wzrostem nie zrobi nic. Grube baby są grube, mimo że nie muszą. Lepiej być niskim zakolakiem, niż leniwym grubasem.

To właśnie nie na odwrót? Skoro z zakolami /wzrostem nic nie zrobi, a schudnąć zawsze można, to chyba lepiej być tym drugim.

Chodzi mi tylko o logikę zdania, nie o osobiste przekonania komu jest lepiej xd
  • Odpowiedz