Wpis z mikrobloga

@ANDRZ_J: jak masz tv z 4k to jest różnica, ale bierz wersję z RDR2, bo ponoć ta wersja pro jest cichsza, moja jak się rozkręci to chodzi jak suszarka, w zwykłej wersji tego nie uświadczysz no i poza tym, że nie ma wsparcia dla 4k to jest za to HDR
@ANDRZ_J: Zależy od gry, nie ma uniwersalnego przelicznika / porównania PS4 Slim : Pro.
W miarę możliwości polecam obejrzeć porównania wydajności i jakości obrazu między różnymi konsolami. Jest takich dużo na Youtube, najlepiej kanał Digital Foundry. Wyrobisz swoje własne zdanie na podstawie porównań z gier, w które faktycznie byś grał, bo w jednej może nie być różnicy a w innej niebo a ziemia.
No i każdy konkretne różnice np. 30 vs
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Segr3gator: co dla wielu też nie ma żadnego znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ANDRZ_J: ogólnie też twórcy gier czasem naciągają pewne fakty jak to że gra jest ulepszona dla wersji pro a zmiany są kosmetyczne i słabo odczuwalne w trakcie gry, albo jak RDR2 który ma hdr a w niezależnych testach wyszło, że nie bardzo jest to zgodne z prawdą.
@enforcer: taki mit, że przy 1080p między zwykła, a pro też jest mega różnica, wiem bo sam mam :)

Tylko trzeba właczyc "tryb supersamplingu", ale pewnie mało osob o tym wie ;)