Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy z #motoryzacja korzystał ktoś z was z usług typu "pomoc ekspertów w zakupie"? Np takich?
Potrzebuję zmienić auto, nie chce się dać nabić w butelkę komisantowi, ale nie wiem też czy warto ufać takim specom. Czas i środki na wycieczki po półce albo czekanie na okazję "z okolicy" też mam ograniczone... Tylko nie mówcie że lepiej dołożyć 70k i kupić dacike z salonu;-)
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qzka: akurat dostałem wiadomość że sztuka z krakowa którą rozważałem się sprzedała, ale na przyszłość może się przydać. Jak nie chcesz tu, to podaj na pw.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Grzechu10g: ja korzystałem i mam mieszane uczucia, tzn dostajesz zdjęcia oraz opis samochodu, ale np w moim przypadku kupiony samochod mial pierscienie do wymiany, co odkrylem dopiero po kilku miesiacach uzytkowania, a co fachowiec powinien wykryć.
Korzystać mozesz, ale przed zakupem i tak lepiej pojechac z kims, kto sie zna na samochodach
@Grzechu10g: Jeśli szukasz jakiejś konkretnej marki to zarejestruj się na forum tej marki i tam często ludzie oferują takie usługi - lepiej jak auto sprawdzi ktoś kto się zna na danym modelu. Ja zapłaciłem 180zł i w sumie po jednym takim raporcie sam wiedziałem na co zwracać uwagę.