Wpis z mikrobloga

Mecz Interu z Genoą był 13 spotkaniem klubu z Mediolanu na którym byłem. Jeżdżąc na mecze zaliczyłem 8 zwycięstw i 5 remisów moich ulubieńców. Działam jak talizman bo jeszcze nie zdarzyło mi się widzieć na żywo porażki Interu. Średnio wpadam na dwa mecze na sezon, niby nie jakoś dużo ale można już mocno utożsamiać się z drużyną. Włochy świetny kraj do zwiedzania, człowiek pojedzie to zawsze przy okazji może coś zobaczyć. Na dwie osoby łączny koszt wszystkiego (bilety,samolot,jedzenie,nocleg,atrakcje) wyniosły nas do 2500 zł. Czyli nie najgorzej, spokojnie można sobie na takie dwa tripy rocznie pozwolić, i w miarę możliwości wspierać swoją ukochaną drożynę.

#inter #seriea #mecz #wlochy #genua
M.....a - Mecz Interu z Genoą był 13 spotkaniem klubu z Mediolanu na którym byłem. Je...

źródło: comment_dnlk45Q8uKCxOiuYiwALEJF4c9F4MIDh.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Michellaga Gdybyś był na wszystkich 38 to Inter miałby szansę powalczyć z Juve o majstra. ( ͡º ͜ʖ͡º)

W tym roku wizir ciśnie z Kraków-Turyn, także grzech nie skorzystać, do tego jak wspomniałeś - fantastyczne Włochy. Samą stolicę Piemontu można zwiedzać kilka dni.
  • Odpowiedz
@Michellaga Nie no, Turyn aż tak wysoko turystycznie nie stoi, niektórzy mogłoby powiedzieć, że nudno, ale ciekawych rzeczy tam nie brakuje. We Włoszech poprzeczka jest postawiona wysoko. Turyn to kawał historii i fajne muzea, szczególnie Museo Nazionale dell'Automobile i jak dla mnie J-museum.
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Ja już ten 7 rok jeżdżę, i jak zaczynałem to tylko Mediolan - ale ile razy można oglądać to, tak naprawdę niezbyt ciekawe miasto. Teraz mam już na liście miast meczowych Genua, Werone, Rzym, Florencje i Udine. Południe Włoch to dzicz i jakoś tam nie chce zjeżdżać, ale Turyn jak najbardziej mam w planach.
  • Odpowiedz