Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Drogie Mirki, nie kupujcie szkła Mocolo bo to największe gówno jakie istnieje. Miałem różne szkła od najtańszych po najdroższe na różnych telefonach ale takiej tandety to nigdy. Wczoraj załóżylem na mi9 nowe szkło mocolo full glue, przed chwilą wchodziłem do łazienki i telefon wystawal mi z kieszeni i lekko otarlem się o umywalkę pl(pic rel) i #!$%@? pękło tak że mi serce stanęło bo myślałem że wyświetlacz pękł a wczoraj telefon odebrałem xD

#mi9 #xiaomi #mocolo
gurken - Drogie Mirki, nie kupujcie szkła Mocolo bo to największe gówno jakie istniej...

źródło: comment_dN5O6TnWPoMBvDJqshE7nPO1KXgyiU1X.jpg

Pobierz
  • 15
@gurken
@login-jest-zajety
@JcL
@Tomek_Tcz

Ja zamówiłem takie full glued za 10zl z allegro. Wszystko super, przyjemnie się je zakładało, telefon miał małą glebę i nic. Włożyłem pod poduszkę na noc i rano zauważyłem takie mikro pęknięcia xD Zamówiłem nowe ale od Wozinsky. Dobrze ze piszesz bo miałem właśnie kupić te mocolo xd
@gurken: co wy robicie z tymi telefonami? Mam telefon firmowo-prywatny(dualSIM) i nigdy nie pękł mi ekran a nie używam ani etui, ani żadnego szkła, czy tam folii. Nigdy. Tylko to co wyciągam z pudełka. Telefon średnio mam jakieś 2-3 lata. Rekord to 8 lat. W życiu telefon upadł mi może ze 2 razy, a pracuję często w "terenie" i używam telefonu do doświetlania zakamarków itd.