Wpis z mikrobloga

przepisów


@turok2016: Ewentualna kolizja to mimo wszystko słynne "spowodowanie zagrożenia" ergo złamanie przepisów, dobrze myślę? xD Trochę żart w takim razie, każdemu się może zdarzyć.
@Rabusek: Każdy popełnia błędy, na tę okoliczność jest ubezpieczenie OC + AC. Chodzi mi o to, że jeśli jedziesz przepisowo, ale popełnisz jakiś błąd i dojdzie do kolizji, no to złamałeś przepisy i płacisz koszt naprawy + 35%.

Pokażna kwota może wyjść przy nawet lekkiej stłuczce jak policzą po koszcie ASO. Dość duże ryzyko jak na chęć wypożyczenia pojazdu.
@Rabusek: @retardo: każdy popełnia błędy, każdy się może zagapić, nie zachować odpowiedniego odstępu a samochód z przodu gwałtowni zahamuje i dużo więcej opcji, jednak jak się jedzie własnym samochodem to jak się ma droższy to ma się AC albo jak ma się jakiś tani to się go naprawi po taniości albo nawet nie będzie trzeba a w ASO to za zarysowanie policzyć potrafią kilka tysięcy za naprawę więc to obecnie
@turok2016: Hej, nie siej plotek. Wszystko w granicach rozsądku tak? Jeżeli przekraczasz prędkosć o 100km/h i obracasz się na pierwszym słupie to logiczne, że łamiesz regulamin. Takie przypadki to rzadkość, ale musimy się przed nimi zabezpieczyć w taki sposób, żeby w sądzie użytkownicy nie tłumaczyli się "no, ale jak to.. jak przywaliłem w słup na zakręcie to miałem 30km/h. To znaczy, ze nie przekroczyłem prędkości"
@turok2016: Tylko chyba nie doczytałeś go do końca. Chodzi o RAŻĄCE naruszenie przepisów ruchu drogowego. Tak jak było do tej pory. Zmieniło się to, że jak przywalisz w słup i skasujesz auto to bierzemy pod uwagę cały Twój przejazd a nie tylko moment zdarzenia.
@turok2016: Tylko chyba nie doczytałeś go do końca. Chodzi o RAŻĄCE naruszenie przepisów ruchu drogowego. Tak jak było do tej pory. Zmieniło się to, że jak przywalisz w słup i skasujesz auto to bierzemy pod uwagę cały Twój przejazd a nie tylko moment zdarzenia.


@Traficar: haha, no to są już jaja, wasz obecny regulamin
"Użytkownik nie ponosi odpowiedzialności za kradzież pojazdu jak i za uszkodzenie lub zniszczenie pojazdu na skutek