Wpis z mikrobloga

@Master_Boy: dobra krotka pilka - cala kupa wlosow i rozmiar. Jak dbasz o czystosc? Przeciez jak to wleci do domu to weszedzie syf bedzie. Jego siersc zbiera cala mase kurzy, pyłu, smogu, jakies owady sie znajdą. Serio pytam. Czy po prostu majac takiego psa sie macha na to ręką?
  • Odpowiedz
@monarchista: hmmm, no więc tak kąpie ją 3 razy w roku. Sierść aż tyle kurzu nie zbiera serio. Owadów tam też nie ma. Na wsi nie mam smogu xd Pisałem wcześniej że sie ją czesze ale stara jest i już to futerko ma inne. Poza tym tarza sie w piachu, liściach i po tym tylko sie otrzepuje i jest czysta. W lato nie jest w domu bo sama tego nie
  • Odpowiedz
@Master_Boy: no bo twoje tlumaczenia są typowe dla kogos kto jest fanem czegoś x D
1. sierc az tyle kurzu nie zbiera serio - myślenie życzeniowe. Nie widzisz tego po prostu
2. Owadów tez tam nie ma - jak wyżej
3. Na wsi nie mam smogu - : D ok caly swiat ma smog, wieś to panaceum. Wlasnie wiec generuje najwiekszy smog.
4. Tarza sie w piachu i liściach i
  • Odpowiedz
@Master_Boy: to ty ślepo zaprzeczasz rzeczywistosci : D jak bardzo bys psa nie kochal w takiej sierci po dniu na polku jest cala masa syfu. I to, ze sobie mowisz, ze nie ma to tego faktu kompletnie nie zmienia. Jak to skumasz to daj znac. Pozdrawiam
  • Odpowiedz