Wpis z mikrobloga

@LVLV: znaliśmy się wtedy jakieś ponad 3 miechy, to było chyba 3 spotkanie nasze już, a od otwartych drzwi od jej pokoju jakieś 1 metr dalej był pokój z jej siostrą która też miała uchylone drzwi xD

Na pożegnanie stanęła w takiej #!$%@? pozycji, że nie dało się jej przytulić/pocałować, to przybiła mi pjontke XD

Ja nie wiem, wmawiam sobie że to #p0lka i mam pecha do różowych, bo nawet jej
@dleifteh: #!$%@? ciężki przypadek XD mloda dupa to powinna sie sama dobierać do pałki w sytuacji 1v1
Tym bardziej jak jej sie podobałeś
Może to ten słynny przykład tak zwanej "błoniary" XD
@LVLV: 23 lvl skończyła..

Własnie to dziwny przypadek, bo ona całkiem ładna jest(lekko utyta, no ale cóż), mój znajomy się strasznie na nią zajarał i mówił że przepiękna itp(normik 4/10), bo i dziwi mnie że nie dało się wystalkować żadnego bolca w przeszłości, no i do tej pory jest sama(chyba że ma jakiś FWB, ale na tinder jej nie ma xD).

Ona lubi do klubów chodzić i miała z nimi dość
@dleifteh: może zamiast tej #!$%@? legendarnej już chyba "herbatki" #!$%@? sie do niej z winem pod te urodziny jako pretekst i jakoś podnieś temperature XD
Bo laska lvl 23 to umówmy sie ,że powinna sie sypać jak lamus na komendzie XD
@LVLV: no mówię ci że z nią nie wypaliło.. spotkałem się z nią jeszcze 2 razy i zapropnowałem żebyśmy się spotkyali chociaż 1x/tydzień, to mi odmówiła chyba 2 razy, potem sie spotkaliśmy jeszcze jeden raz #!$%@? po 3 tygodniach xD

No i po tych ostatnich 3 spotkaniach z nią wyszła z niej typowa p0lka z dziwnymi wymaganiami, gadająca non stop o swojej przyszłości i ile to nie chce zarabiać..

Dodam, że