Wpis z mikrobloga

@Lizus_Chytrus: Whispers of an Old Forest mi jak najbardziej przypadło do gustu, aczkolwiek, chyba najmniej podobne do prac Beksińskiego.
Nie wiem czy to wina skanów, ale mam wrażenie, że jego obrazy inaczej niż u Beksińskiego są mniejsze, mniej szczegółowe, bardziej rozmyte.
  • Odpowiedz
@r__k: widać że bardzo klony, może trochę mniej creepy i bardziej wyglądają jak okładki płyt metalowych ale ja bym nie powiedział że kiepskie wersje. Chodzi mi konkretnie o słowo "kiepskie".
  • Odpowiedz
@Lizus_Chytrus cześć, możesz mi powiedzieć skąd wziąłeś ta jedna grafikę w takiej dużej rozdzielczości? Czy inne też są dostępne w podobnej albo najlepiej większej rozdzielczości?
  • Odpowiedz
@lewtakm: galerię przeglądałem na stronie autora. A te dodane to każda z innego miejsca była jak już wiedziałem czego szukam bo chciałem dodać w miarę spoko jakość dla każdej. Galeria google i szukasz, ale jest dużo jego prac w dobrej jakości. Wrota były z Pinteresta, esencja z Reddita, tyle pamiętam. Chwilkę szukałem tej drugiej lepszej ale nie mogłem znaleźć.
  • Odpowiedz