Wpis z mikrobloga

Jak myślicie czy te rolki będą ok na rekreacyjną jazdę?


@Nitrobis: Opisze ci te rolki z punktu widzenia bezpieczeństwa dla ''jestem zielonką w temacie rolek''. Piszę to jako osoba, która miała kilkadziesiąt par rolek i zbierała zwoje zęby z ulicy oraz była klientem w szpitalach kłamiąc, że spadła z drabiny jak się pytali dlaczego tak dziwnie wyglądają moje kości po złamaniu.

Konstrukcja tych rolek wygląda na bardzo lekką i nawet zapięcia
@4x80: Bazuję na własnym doświadczeniu. Jak zaczynałem jeździć wiele lat temu miałem 115kg, i kupiłem sobie softbootowe rolki K2. To była jakaś masakra, kostki chybotały się na boki, i po 30, góra 40 minutach kończyłem sesje.

W następnym sezonie kupiłem sobie Twistery, i od razu zaczęło być wygodnie. Byłem w stanie śmigać ponad godzinę od samego początku, a potem dobijać do czasów 3h bez przerwy.

Próbowałem jeszcze ich parę lat później,
Bazuję na własnym doświadczeniu.


@GaiusBaltar: To świetnie i uczciwie piszę z uwagą czytam twoje wpisy ale ja to napisałem wbrew zasadom o których myslisz, i teraz ponowię z użyciem wulgaryzmów. Kupując #!$%@? rolki masz mniejsze szanse się #!$%@?ć bo to tępe pały, a łapanie iksa sprzyja braku kontuzji i tu pomaga grawitacja. Oczywiście to nie ma nic wspólnego z jazdą ale ja piszę o upadkach.

Ja pamiętam jak kiedyś jeździłem na
@Nitrobis: Te pierwsze lepsze. Kupuj i jak ci pała nie odbija nie wchodź w skorupy. 65kg luzik dla tych rolek i coś ci podpowiem. Ja trochę pisałem do Powerslide i oni odpowiadają, oni mają swoją fabrykę w Niemcach więc to ma jakość. A kiedyś jak załapiesz bakcyta to nas się spytaj, są tu kolesie co wiedzą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@4x80: za mały budynek na fabrykę rolek, może mają coś ewentualnie do klepania prototypów, ale to pewnie w większości służy jako główny magazyn
za mały budynek na fabrykę rolek, może mają coś ewentualnie do klepania prototypów


@csmrex: Wiec o tym, że mają swoją fabrykę to ja dawno wiedziałem i nawet się zastanawiałem gdzie tłuką tą swoją tanią kaszanę ale myślałem, że te moje R2, R4 czy R6 to u nich robione, a na metce jednak napisane made in china. Na R6 trochę inaczej. No nic, znowu mnie czegoś nauczyłeś. he he
źródło: comment_8ClQiijOCzeUKwx2CWV0BhrFJfbh4t2p.jpg