Wpis z mikrobloga

Witam
Miraski zamawiał kto cokolwiek przez serwis bookdepository? Zamówiłem u nich kilka książek, zapłaciłem, ale dopiero po fakcie przeczytałem, że nie mają za dobrej opinii. Fajnie, że przesyłka za free, ale nie jest ona w ogóle rejestrowana, a same paczki ponoć przychodzą każda osobno. Jeśli zamówiłem 5 książek to dostanę 5 paczek haha (). Miał ktoś doświadczenia z tym serwisem? Po jakim czasie dochodziły Wam paczki od nich?
#bookdepository #zakupy #ksiazki #paczki #amazon
  • 4
  • Odpowiedz
@Damianuss131: Odpowiadam po dłuuuuuuuuugim czasie, więc jest opcja że nie przeczytasz.

BD jest spoko, jak kupuję książki zza granicy to to pierwszy kandydat (choć dobre ceny tego co mnie interesuje mają dopiero na VPNie bo dyskryminują część krajów cenami, a to na pewno nie koszta wysyłki bo wiem jakie są ceny listów nierejestrowanych priorytetowych z UK).

W przypadku zaginięć czy uszkodzeń zwracają pieniądze lub wysyłają kolejne sztuki.

Z ciekawości do ciebie
  • Odpowiedz
@Kakaladze: Dotarły i to dość szybko z tego co pamiętam. Pamiętam też, że wszystko było jednak w jednej paczce, pewnie ten rmnl przepakował czy coś. Później zamawiałem coś jeszcze i też bez problemu. Całkiem spoko serwis, dobrze, że piszesz bo jak ludzie szukają opinii to zawsze ktoś znajdzie na vikop.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Damianuss131: Oni nie powinni przepakowywać, bo nalepki na paczkach są takie same.

Bd czasem tak robi ze wyśle wszystko w jednej, a czasem wysyłają oddzielnie. Zabawnie się odbiera po kilka awizo na raz na poczcie xD.

I masz rację co do szukania opinii, szczególnie że dość mało popularny sklep u nas jest to raczej.
  • Odpowiedz