Wpis z mikrobloga

-A wiecie co? Jak byłem jeszcze kosmitą, to miałem kontakt z ludźmi.
-Tak?
-Tak! Przylatywało się do takiego mieszkania, najlepiej większą grupą, na szóste piętro, i tam była taka dziewczyna co #!$%@?ła kiełbachy kosmitom. I to za darmo! A nawet czasami płaciła
-No ale jak? Przylatywaliście specjalnie do niej żeby wam jedzenie kradła? Bez sensu. Chociaż jak czasami płaciła, to tak jakby jej sprzedawali!
-Heh! Ty jesteś głupi czy na prawdę nic nie rozumiesz? Czej, czej... jak ona miała na imię? Yyh, mniejsza o to. To była sucz! Z całym szacunkiem dla Sylwii, świeć Panie nad jej duszą. Ale ta to robiła po królewsku!

#kapitanbomba
T.....t - -A wiecie co? Jak byłem jeszcze kosmitą, to miałem kontakt z ludźmi.
-Tak?...

źródło: comment_DcU2LzKBFPKt22WBIU8MMym2vU7yUxRU.jpg

Pobierz
  • 8
@spidero: mysle, ze walaszek sam nie chce odzyskać praw, żeby nie profanować tego dzieła, na przykład odrobinę słabszymi odcinkami (a przynajmniej takie opinie mogłby by być wśród widzów). Trzeba wiedzeić kiedy ze sceny zejść. Bomby brakuje, ale pozostanie w naszych sercach jako coś zajebistego, a nie wyeksploatowanego na siłe.
@rzuf22: a ja myślę że walaszek jest grubym smierdzacym leniem, i po prostu robi większy hajs na braciach figo fagot i blok ekipie i ma w #!$%@? co się dzieje z bombą. Przecież tak samo skończył się ZF Skurcz, walaszek poszedł tam gdzie była kasa i nawet się z tym nie kryje. A zrobienie całego sezonu blok ekipy na #!$%@? byle jak zajmuje mu pewnie tyle czasu co jeden odcinek Bomby.