Wpis z mikrobloga

Mirki, jaki teraz #telewizory #4k #oled #qled a może #led ? Myślę, że przekątna 55 cali. Głównie do TV, Netflix, Xiaomi Box. Odległość kanapa -> TV 2,5m. OLED widziałem, że do 5000 się kupi np. LG B8? Ale czy warto? A może nie OLED tylko UE55NU7172 i tyle?
  • 7
@kasprzak: ja kilka miesiecy temu kupiłem QLED'a SAMSUNG QE55Q7FNAT, TV zajebisty, śmiga wszystko bardzo szybko NETFLIX, YT, przegladarka no i obraz podczas grania na PS4 miazga......no i chyba co też ważne w QLED'ach nie wypalają się pixele wiec o to możesz byc spokojny ;)
@czullo: Przy 2.5m od TV 65" to chyba zaczyna sie bladzenie wzrokiem po ekranie, ale może się mylę. W tej chwili mam 50" Plazmę Panasonica i widać, że jest rezerwa na 55", ale 65" brzmi już groźnie.

@zigo35: to tez ciekawostka, bo nie jest najtanszym TV, a jest QLED a nie OLED... i tutaj wlasnie jestem najciekawszy dlaczego to a nie np. LG B8...

PS4 moooże sobie kupię, chociaż czasu
@kasprzak: Warto. Ale ostatnia promocja pokazała, że wszystkie większe sklepy są gotowe sprzedawać B8 za około 4400, więc wstrzymałbym się z zakupem aż cena znowu spadnie.
Z 50" plazmy ST60 przesiadłem się dość naturalnie, ale pewnie w drugą stronę by bolało