Wpis z mikrobloga

@mirabelka_M: kiedyś w jednej książce przeczytałam, że picie bratka pomaga. Pijesz miesiąc, przez 2 tygodnie nie wychodzisz z domu bo jest taki wysyp a potem nic. Nie dotrwałam do końca kuracji xD
@farmaceut no właśnie nie mam, po prostu mam takie małe krostki jasne i myślałam żeby dodatkowo oprócz oczyszczania twarzy u kosmetyczki sobie pić, aby mniej powstawało tego
@Salty_donut XD
@krave też o tym słyszałam! Ale nie mam dwóch tygodni aby się chować i nie straszyć ludzi widokiem :( a byłaś już na etapie, że cię wysypało?
@mirabelka_M: Z takich cudownych ziółek jedynie czystek jest mi znany, ale nigdy nie dałam rady pić go dłużej niż 4 dni, więc nie wiem czy ewentualny lepszy stan cery to kwestia przypadku czy jego działania. Polecam za to siemię lniane, jest niezłe i na cerę i na włosy już przy tygodniu picia, a i smak jest według mnie bardziej znośny niż wszelkich ziołowych herbat.
@mirabelka_M: tak, było gorzej niż zwykle, ale mówiąc szczerze to wtedy nawet "zwykle" było tragedią.
Jeśli nie jesteś uczulona na propolis a masz ropne zmiany to kup puder propolisowy (koniecznie w składzie ma mieć tylko propolis i talk). Nałóż na noc grubą warstwę. U mnie po pierwszej nocy wszystko wygoił.