Wpis z mikrobloga

To ja też poprowadzę pseudo Dziennik treningowy na wypoku, bo w sumie czemu nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
poprzedni wpis:
https://www.wykop.pl/wpis/39874671/dobra-jako-ze-troche-zmieniam-podejscie-to-sie-pod/

Mija dwa tygodnie 5 treningów w tygodniu. I w sumie jestem nawet trochę zaskoczony rezulatami takiego bezczelnego #!$%@?:
lekko zmodyfikowałem mój plan

pn: klata + barki (typowo pompa)
plecy + biceps
off
nogi
barki
łapy

brzuch 3ćw po 4 serie co 2-3 dni, jak tam wypadnie treningowy.

Waga niby spadła, bo dzisiaj rano było 112,5. Ale musiałem kupić nową wagę, i w sumie ciężko stwierdzić.

Treningi są znacznie cięższe, większe ciężary, w ohp w końcu nawet udało się przełamać zastój, więc to spory plus.

Znacznie większa pompa i "motywacja" bo jest myśl, że to jedyny trening danej partii w tygodniu.

Opłacało się olać trenera, bo jak dla mnie mimo, że super nie jest i jeszcze trochę nie będzie, to widzę poprawę nawet w lustrze. Jestem znacznie bardziej nabity i większy niż wcześniej.

Jako, iż wpadło mi trochę nowej dla mnie wiedzy, i chce ją jak najszybciej przetestować, zaczynam 6-8 tyg redukcji/minicuta

DT: 4400kcal
WW:390g
T: 120g
B:440g

DNT
WW 320g
T:120g
B: 400g

Jako, iż @NooB1980 mnie #!$%@? niemiłosiernie, bo próbuje mi przypisywać rzeczy, których nigdy nie powiedziałem, i wpyerdala te paskudne smalce, schodził będę z tłuszczy, aż do 50g. Dopiero wtedy zacznę obcinać węgle, o ile będzie trzeba, ale nie zanosi się przy obecnej ilości cardio.

Zastanowiłem się po prostu, na chuy mi tyle tego smalcu, Niedobre, do niczego nie potrzebne w ilości większej niż 50g.
Więc obcinam.

Jeśli idzie o masę, oczywiście wszystkie kalorie szły będą z węgli. Czystych oczywiście, za wyjątkiem posiłku potreningowego. Bo tak sobie wymarzyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Planuję długą masę z 6 tygodniowymi minicutami, ale nie wiem jeszcze jak będzie z ich częstotliwością. Zobaczy się.

Także, jeśli macie zastój, odpocznijcie trochę.

Co zaś się tyczy środków niedozwolonych. Nie planuję gigantycznych dawek, bo zwyczajnie mi się nie chce.
Być może podbiję novothyral, bo i tak biorę na niedoczynność ( od lekarza, 50mcg t4 , 10mcg t3). Reszta raczej bez zmian. Wolę zostawić zabawki na potem.

Pozdrawiam tych, którym się chciało przeczytać moje #gownowpis

#mikrokoksy #duzydzikizwierz
  • 7
schodził będę z tłuszczy, aż do 50g.


@Duzy_Dziki_Zwierz: Różnica między 50g a 20g u mnie była bardzo zauważalna w przeciągu kilku dni, ale nie dlatego, że obciąłem 270kcal, tylko zamieniłem to na ww i kawałek białka, sprawdź w ostatnich tygodniach

ale nie wiem jeszcze jak będzie z ich częstotliwością


~14:6 albo bym zmniejszył na ~12:4
Jako, iż @NooB1980 mnie #!$%@? niemiłosiernie, bo próbuje mi przypisywać rzeczy, których nigdy nie powiedziałem, i wpyerdala te paskudne smalce, schodził będę z tłuszczy, aż do 50g.


@Duzy_Dziki_Zwierz: #!$%@? błagam, wiecej takiego contentu xD.

ALe to widze nooba taktyka taka sama z kazdym, #!$%@? slowa ktorych nie wypowiedzial - a nóż się uda xD

Jeśli idzie o masę, oczywiście wszystkie kalorie szły będą z węgli. Czystych oczywiście, za wyjątkiem posiłku potreningowego
  • 0
@Duzy_Dziki_Zwierz a nie mowilem ze bedzie dobrze? :)
Co do tluszczy, ja bardzo dlugo jechalem na niskich, rzedu 40-50. Ale zafundowalem sobie hipoglikemie reaktywna. Troche przez wywalony w kosmos kortyzol trochę przez nieprzemyslane posilki. Teraz trzymam 70-90 tluszczu, glownie z jajek, wiekszosc posilkow praktycznie o takim samym makro i glikemia idealna, a BF na masie mam taki jak poprzednio na redukcji. Wiec niski tluszcz u mnie ok, ale jak mega pilnuje odstepow