Wpis z mikrobloga

Mircy, pomóżcie proszę.

Szukam zestawu podtynkowego do prysznica. #rozowypasek zarządziła, że ma być czarna, bo pasuje do kafelków, znalazła jakiś zestaw Omnires. Nadaje się to do czegoś? Cenowo ok 1400zł wdg ceneo, a ciężko ze znalezieniem opinii. Planowałem wydać maksymalnie ~3k (Grohe albo coś w ten deseń). Nie uśmiecha mi się wydawanie 6k na czarny zestaw Tres ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#remontujzwykopem #remont #hydraulika #budownictwo
  • 14
  • Odpowiedz
@peterr767: tak z ciekawości. Warto w ogóle robić te podtynkowe? Mam wrażenie, że cena jest zawyżona sztucznie i to też za sprawą mody. Tak się zastanawiam, czy można oczyścić z tego głowę i zrobić prosto i funkcjonalnie, bez dawania się naciągać (producentom, projektanom)?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peterr767: no to jak cię stać to kupuj. Tylko kup dobrej firmy, bo jak cos szlag trafi to masz rozkuwanie połowy ściany. Z drugiej strony przypominam, że na taki za 6k z grohe to ludzie po 2-3 mc pracują, wiec cena to lekki kosmos :)
  • Odpowiedz
@jzs44:

Tylko kup dobrej firmy


Właśnie po to napisałem Mireczku :)
Zastanawia mnie też chora różnica cenowa pomiędzy oficjalnym sklepem Grohe, a tym co znalazłem w ceneo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peterr767: co do Grohe to mam podtynkowy z termostatem, jeśli chodzi o funkcjonalność to super, ale jakość wykonania słaba. Za taką cenę to pokrętła i uchwyty to też z nierdzewki mogły być, a niestety to plastik.
  • Odpowiedz
@peterr767: na stronie jest cenna sugerowana, dla hurtowni rabat 50% i z stąd te cenny. Ja polecam brać coś z HANSGROHE IBOX, Grohe Rapido SmartBox. Z boxami jest wielki plus że za 20 lat ci się zepsuje i części będą lub kupisz inny wkład do boxa. Co do Omniresa to chińczyk ale jakościowo są ok. Co do "tanich" chińskich podtynków to w większości jednorazówki i za 10lat nie będzie firmy
  • Odpowiedz