Wpis z mikrobloga

@L3stko: Ja mam podobny plecak, tylko od GFC ( https://gunfireshooting.pl/product-pol-1152216212-Plecak-typu-Assault-Pack-LC-czarny.html ). Mi tam nawet się podoba (patrząc po otworach MOLLE mój jest chyba trochę węższy). Te kuferki i tak dalej powinny się zmieścić (chociaż wiadomo, że może być różnie z tymi gabarytami także nie mogę tego w 100% potwierdzić). Sam na zajęcia taszczę kilka zeszytów A4, różne teczki, zasilacze i małego laptopa i jakoś daje radę :P
  • Odpowiedz
@RocketMann112: raz na tydzień wypad na strzelnicę, do codziennego noszenia mam cywilnego wengera. Nie lubię militarnego stylu ubierania się. Szukam jedynie praktycznego plecaka, w którym będę trzymał graty i dorzucę tylko broń.
  • Odpowiedz
@L3stko: a ja nie polecam tego typu plecaka... on ma niby 37 litrów, ale przez te wszystkie komory, przegródki, kieszenie to ciężko się sensownie zapakować.. ten plecak sprawdza się jak ktoś nosi pierdyliard drobnych gadgetów edc + kilka rzeczy formatu a4 + jakaś letnia kurtka... sam plecak też pusty waży dużo...

wolałbym zainwestować w jakiegoś sparrowa, rangera czy coś innego kwadratowego z dużą komorą główną + jedną małą - a jak
  • Odpowiedz
@L3stko: Wisport Ranger jest solidny, prosty i pakowny, ma dużą komorę główną bez zajmujących miejsce dupereli. Ok. 30 litrów, neutralny cywilny wygląd i niedrogi jak na jakość: mozna wyrwać za 250-300zł, a do tego robiony w Polsce a nie w Azji Centralno-Wschodnio-niewiadomojakiej. Używam intensywnie już trzy lata i od czasu do czasu potrzebuję tylko przepierki - nic się nie powycierało ani nie popękało. #!$%@? w pokrowcach sztywnych i miętkich, słuchawki, amonicja
  • Odpowiedz
@L3stko:

Ja kicam na strzelnicę z Direct Action Ghost V1. Fantastyczny plecak z cordury, bardzo pojemny (28 litrów + 3 lity kieszeń zewnętrzna, której IMO litraż jest mocno zaniżony) i funkcjonalny: dużo kieszonek, pas nośny, organizer itd. Mocno polecam, zwłaszcza, że wersja V1 kosztuje jakieś 280zł... gwarantuję Ci, że w tej cenie będzie trudno znaleźć coś lepszego (zwłaszcza jeśli chodzi o jakość).

https://armyworld.pl/product-pol-4654-Plecak-DIRECT-ACTION-Ghost-R-Cordura-R-Camogrom-Nowy.html
M4lutki - @L3stko: 

Ja kicam na strzelnicę z Direct Action Ghost V1. Fantastyczny ...

źródło: comment_unGAjaEqDIsytspn15C91RRvBKiOotk5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wisport sparrow II 30 litrów


@L3stko: Tego też polecam. Co prawda mam wersję 20 litrową, ale tyram go od 3 lat codziennie do pracy/wycieczki i złego słowa nie mogę powiedzieć o jakości. Nic się nie pruje, nie przeciera, nie blaknie. Organizer mógłby być bardziej wypasiony - ale to kwestia osobista (lubię dużo pierdółek w wielu kieszonkach).
  • Odpowiedz