Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem youtuberem z ponad 300k subów i powiem wam, że lepiej jest mieć głupich widzów takie typowe dzieciaki. Niż normalnych dorosłych i myślących odbiorców.
Zaczęło się w pierwszej klasie zawodówki 4 lata temu. Miałem dużo czasu i założyłem kanał. Celowałem w widzów 17-30 lat ++ no i taką też miałem widownie.
Na początku cholernie się starałem, nagrywałem jeden filmik po 4 godziny potem kolejne 6 montowałem, załatwiałem coraz to ciekawsze atrakcje, gości i tak dalej.
Oglądalność była ale ludzie w #!$%@? roszczeniowi. Miałem tak z 70% pozytywnego odbioru i wyświetlenia po 100 tysięcy i więcej.
Przy każdym filmie musiałem się użerać z ludzmi, którzy wiedzą lepiej, #!$%@? się do najmniejszych szczegółów. Np film był 10 minutowy i wszystko było idealnie, zmontowane, wykonane i tak dalej ale jeden raz na 40 pomyliłem się z nazwą gry o której rozmawiałem z gościem i nagle mnóstwo komentarzy, że się pomyliłem i wszystko inne się nie liczy. Ludzie w komentarzach mnie poprawiali i pisali że dają "łpake w dół". Robiłem materiały nie szkodliwe dla nikogo, jakieś recenzje gierki na przykład i wykonanie merytorycznie i jakościowo bardzo dobrze a np dostawałem komentarze, ze komuś sie nie podoba mój głos, dykcja, ryj, nos, oczy #!$%@? raz nawet koleś napisał że nie może na mnie patrzeć i tego słuchać bo mam długie rzęsy i go to #!$%@? (wtf). Zarabiałem miesięcznie na tym jakieś 600-100 zł i wszystko inwestowałem w kanał.
No ale powoli zaczęło mnie to #!$%@?ć bo zawsze ktoś się #!$%@?ł i jak nie było idealnie, jeden najmniejsze przejęzyczanie, błąd czy cokolwiek to ludzie się #!$%@?.
Ogólnie żeby sprostać tak wysokim wymaganiom i zadowolić widzów to flaki sobie wypruwałem.
Powoli mnie to męczyło, ta roszczeniowość ludzi i stwierdziłem, że nie che mi się. Zaczęłam wrzucać najniższy z możliwych kontektów na youtube. Filmy max 2 godziny roboty z wszystkim i wtedy widownia zmieniła mi się na takie dzieciaki które piszą ktury z u otwartym. Mój najgorszy koszmar z początku kanału.
Ale powiem wam szczerze, że z perspektywy doświadczenia lepiej mieć takich widzów. Nie ważne co im wrzucicie to i tak im się spodoba. Nawet największe gówno będą oglądali i będą pozytywne oceny. Nic dziwnego, że wszyscy topowi youtuberzy robią taki rak kontent jak ja teraz. Bo po prostu hajs się zgadza i nie muszą #!$%@?ć dla kilka tys wyświetleń. Im widz starszy tym bardziej świadomy i inteligentny + roszczeniowy. Taka prawda.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 14
No ale powoli zaczęło mnie to #!$%@?ć bo zawsze ktoś się #!$%@?ł i jak nie było idealnie, jeden najmniejsze przejęzyczanie, błąd czy cokolwiek to ludzie się #!$%@?.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie ważne jak, ważne że mówią o twoim kanale. Martwić i przejmować się można jak na kanale pomimo gadania głupot nikt nic nie pisze bo każdy ma go gdzieś.
@AnonimoweMirkoWyznania: jej, gdybym ja poświęcił 10 godz. na zmontowanie jednego filmiku, i na koniec ktos by sie #!$%@?ł że sie raz pomyliłem i dał mi łapke w dół to chyba bym wyhaczył takiego klienta przez neta i mu spuścił #!$%@?, ale tak na serio nie dziwię ci się, ludzie dostają najczęściej darmowe i wartościowe filmiki a pultają się jakby za to płacili, troche podobnie jest z grami zauważyłem, gdy przed kupnem
@AnonimoweMirkoWyznania No tak to jest. Taki Brodaty ma jakieś 90k subów, a robi w miarę dorosłe i merytoryczne materiały, często dość długie. Ale nie żebra o łapki, suby i nie robi gówno dili z bananowymi grupami partnerskimi czy reklamowaniem jakiś #!$%@? gierek na komórki.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZimnyBrowar: jest taka możliwość to inni oceniają. Mają ci mówić że świetnie nagrywasz, chociaż film jest gówniany? Mnie osobiście cieszyłby taki widz co konstruktywnie powiedział co jest źle, a co dobrze abym wiedział co mam poprawić. Same pochwały mnie denerwują i wydają się sztucznie.
@Renifer60: przecież gość napisał że filmik był solidnie nagrany, a oni #!$%@? się o bzdure, co ty czytać nie potrafisz czy co xD? Jest kolosalne różnica między krytyka a januszowyn #!$%@? byle #!$%@?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Annaroth: nie widziałem go to nie mogę powiedzieć że jest solidnie nagrany. Może ktoś mu tylko zwrócił uwagę, że źle wymawia nazwę gry, a ten odbiera to jako atak, bo nie radzi sobie z krytyką. Na YT komentarze są albo pochlebne albo ich nie ma. Krytyka o byle pierdołę zawsze się pojawi, a jak ktoś chce nagrywać coś publicznie to musi być na to przygotowany.