Wpis z mikrobloga

#tibia #zalesie #cipsoft z charow moich mialem jeszcze 168 rp na ktorym bylo z 20kk i fajne skile. Ostatni raz logowalem sie na niego we pazdzierbiku 2018 roku. Tydzien temu wchodze:
- pasy zmienione
- mail zmieniony
- rkey zmieniony
- prawdopodobnie dane adresowe tez.
Niewiem jakim ch0jem nie dostalem zadnego powiadomienia na maila czy cos no ale .
Pisze do tego #!$%@? cipsoftu jak sytuacja eyglada wysylam z 80 screnow jak zdobywalem lvl na postaci,questy moje ip z jakiego gralem a oni mi odpisuja ze nic niemoga zrobic...i zeby wyrobil nowego rkeya.. i #!$%@? jak ktos zmienil adres pewnie to do niego list przyjdzie
  • 12
@samuraj24: Aż dziwne ze emailu żadnego nie dostałeś, ja nawet jak sprzedawałem kiedyś konta w Tibii, to dostawałem każdego emaila, czy to zmiana jakaś, czy koniec pacca. Wszystko. Spróbuj napisać im jeszcze raz, z tymi wszystkimi screenami i powiedzieć ze gość zmienił już najprawdopodobniej twoje dane i rkey dojdzie do niego - podaj im dosłownie wszystko co zwiazane z kontem i powiedz im zeby sprawdzili to. Przecież od tak sobie nagle
@Knaajcior: najlepsze jest to że w lolu czy w wowie wystarczylo wyslać jakieś screnny, napisać jakich mam znajomych, jakie miałem przedmioty w ekwipunku, ostatnią lokacje gdzie byłem w grze i ch0j zwrócili wszystko. Tutaj, nic nie mogą zrobić zamów nowego rkeya- który pewnie przyjdzie na zmieniony adress - no ale pisze raz jeszcze
@samuraj24: No tak, miałem analogiczną sytuacje z steamem, jak jakiś rusek nagle w nocy #!$%@? mi się na konto i wszystko pozmieniał. Wystarczyło podać jakiej karty używałem do zakupu 1 gierki, która to była moja 1 gierka i wgl. Szybko działali. Próbuj jeszcze raz, na spokojnie. Powinni w końcu zrozumieć, a jak nie to spróbuj załatwić chociaż delete.