Wpis z mikrobloga

Jak ktoś potrzebuje tylko oglądać żużel w necie i nie chce mu się łapać streamów, to oto propozycje:

Ekstraliga:
Nsport - 20PLN / miesiąc - pakiet start extra
Eleven - 15PLN / miesiąc - pakiet eleven sport półroczny

Razem - 35PLN / miesiąc

Ekstraliga + I liga
Nsport - 20PLN / miesiąc - pakiet start ekstra
Eleven - 15PLN / miesiąc - pakiet eleven sport półroczny
Polsat sport - 20PLN / miesiąc - pakiet Ipla sport na Ipla tv

Razem 55PLN / miesiąc

Ekstraliga + GP
Nsport + Eleven + Canal+Sport - 50PLN/miesiąc - pakiet Canal+ z eleven w prezencie
(dopóki nie zakończy się promocja)

Razem 50PLN / miesiąc

Wszystko bez umów, można w każdej chwili rezygnować. Ogląda się online lub w appce mobilnej.
Dodatkowo na ipli można wykupić pojedynczy interesujący mecz z polsatu sport i eleven i nie brać pakietu.

Ja mam na razie sam Nsrpot i Eleven, od maja przechodzę na tryb Ekstraliga i GP ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS Przy tej ilości stacji wychodzi dość drogo - jakby ktoś ogarniał jakieś lepsze zestawy lub promocje, to pisać śmiało!

#zuzel
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ynks88: dobry deal jest na playerze, bo masz f1 season pass za 130(do konca roku). Masz wszystkie kanaly eleven. No ale to tylko eleven, bo polsat i nsport+ mam w abo tv. No i nie mam canal+ :(.
@ynks88: plusem playera na pewno jest to, że można oglądać dwie rzeczy na raz (możliwe dwa sloty na dwóch różnych urządzeniach) i też trochę cofnąć, chociaż chyba trochę okroili czas. Gdyby Polsat nie podebrał LM, to by była w ogóle rewelacyjna oferta, a tak... (,)

GP jak ktoś nie potrzebuje po polsku, to jest oficjalny stream z komentarzem sky sports na youtube, wystarczy jakikolwiek vpn ustawiony na
"W przypadku materiałów opierających się o streaming na żywo (np. wydarzenia sportowe czy TVN24) możesz je oglądać tylko na jednym urządzeniu w tym samym czasie."
@ynks88 A ja wziąłem KKZ Services, wyszło 190 zł za pół roku. Na SmartTV korzystam od dwóch tygodni, póki co, wszystkie sportowe kanały działają pięknie, w HD, zero zwiech.
@kumulusy: @HansLanda88: @ynks88: @spiewako:

Odpaliłem - nSport na 4 miesiące za 60 PLN + mają promocję za 15 zł Eleven na miesiąc. Zobaczymy, co dalej.

Śmiga na 2 sloty - jeden za granicą, drugi w Polsce. Na początku wołali o potwierdzenie rachunku jakiegoś z Polski (prąd, telefon), ale jak odpaliłem na VPN - poszło, potem drugi użytkownik - już z Polski odpalił - i działa za granicą bez