Wpis z mikrobloga

Na głównej znalezisko o tym, że dyrektorem IT w Poczcie Polskiej jest "specjalista od religiozanstwa". Link do prowadzi do artykułu (za paywallem) z tytułem "Informatycy w Poczcie Polskiej oburzeni, że kieruje nimi specjalista od ojca Pio". W komentarzach hurr durr i beka z katoli. W treści ani słowa o wykształceniu typa ani jego doświadczeniu zawodowym. Poszukałem i okazało się, że niejaki Andrzej Piotrowicz to:
- absolwent Wydziału Ekonomiki Transportu Uniwersytetu Gdańskiego
- współautor "Strategii rozwoju Internetu w Polsce w latach 2002-2007" w ramach działalności Departamentu Strategii TP SA
- samodzielnie kierował wdrożeniem Neostrady Plus w ramach działalności Pionu Multimediów TP SA
a prywatnie poza pracą:
- dyrektor generalny Roku Jubileuszowego św. o. Pio
Nie uważam, że to jakiś wybitny ekspert, ale sprowadzanie go do specjalisty od "religiozanstwa" to poprostu kłamstwo.
Autor znaleziska, któremu wykazałem manipulowanie tytułem i dodawanie informacji nieprawdziwych, napisał że mam rację i dodał w powiązanych link z tytułem: więcej informacji. No brawo ( ͡° ͜ʖ ͡°), wypadałoby jeszcze zmienić znalezisko albo je usunąć.
#prawakijestrobota #4konserwy #bekazlewactwa #moderacja #wykop
MartinoBlankuleto - Na głównej znalezisko o tym, że dyrektorem IT w Poczcie Polskiej ...

źródło: comment_wsKiY21UPZb8pUtHOpoBfQLAOXrjqegh.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepsze jest to, że mimo wielu komentarzy o manipulacji, samo znalezisko jest aktywnie wykopywane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit: ogólnie to polecam zgłaszać znalezisko/autora za atak personalny na podstawie fałszywych informacji
  • Odpowiedz