Wpis z mikrobloga

@Owlosiaty-Dzik: dziwnego słowa użyłeś.
Ja staram się stawiać tak aby nie zabierać miejsca na puszkę, ale nie utrudniać też ruchu pieszym itd. ale jak się nie da to stawiam na całym miejscu i tak nikt koło mnie nie da się wcisnąć
  • Odpowiedz
@Owlosiaty-Dzik: no jakby postawił pod ścianą budynku nie blokując przejścia to i tak by się ktoś #!$%@?ł, że jak to tak prezydent taki przykład daje? na jego miejscu, choćby skały srały a ludzie bili się o ostatnie miejsca, z tego właśnie powodu postawiłbym motór dokładnie w tym samym miejscu...
  • Odpowiedz
@auCwSlorpoaSh5TGXogPfUDhO8s9EJ99ecW:
Tak, przepisy nie mają wyszczególnionej takiej sytuacji. Ale regularnie parkuję tuż przy parkingu (ofc. jeśli jest miejsce) u siebie w mieście i nigdy mandatu nie dostałem (nawet od SM czy służb parkingowych). A bodajże w Poznaniu zdarzyło mi się nawet, że zostałem poproszony przez policjanta o zaparkowanie "gdzieś obok parkingu byle ludziom drogi nie zastawić". Prawo dotyczące motocykli potrzebuje sporo łatania (filtrowanie, parkowanie), ale wygląda na to że na
  • Odpowiedz
@Owlosiaty-Dzik: To potem by bylo w drugą strone. WIem że źle to wygląda jak ktoś parkuje motocykl a po bokach po 1.5m wolnego ale zdaje sobie sprawę że maja takie same prawa jak my samochodziarze, nawet jeśli chodzi o parkowanie.

A dodatkowo foto zrobione pod Stadionem Olimpijskim na miejscach VIP.
  • Odpowiedz