Wpis z mikrobloga

Szanowni z tagu #przegryw,
Pierwszy dzień w #pracbaza (szkolenie, pokazanie jak wygląda praca i na czym się opiera) za mną. Było bardzo w porządku, mam fajną panią kierownik i wydaje mi się, że to może przełożyć się na moje umiejętności społeczne. Dużo informacji na raz ale wiem, że sobie poradzę i z czasem to ogarnę. Ogólnie to doświadczenie na duży plus.
W sobotę i niedzielę byłem na uczelni i naprawdę mi się podobało a czas szybko mijał, choć jak leciała już 10. godzina wykładów w sobotę to byłem tak zmęczony, że oczy mi się same zamykały. Choć mój kierunek imho jest ciekawy i ma przełożenie na rzeczywistość 13 godzin w jednej auli to za długo. W niedzielę nieco krócej bo do 16:25 więc szybko minęło.
Plan na resztę dzisiejszego dnia to przeczytać parę artykułów powiązanych z moimi studiami i coś może ogarnę w domu. Wstyd się przyznać ale jestem zmęczony 7 godzinami "pracy" haha.
Pobudka była łatwa bo od momentu zamieszczenia pierwszego posta i podjęcia czelendżu #wychodzimyzprzegrywu sumiennie i regularnie wstaję o wczesnych porach. Z dnia na dzień coraz więcej takich zwykłych codziennych rzeczy sprawia mi przyjemność i potrafią spowodować uśmiech na mordzie z czego jestem zadowolony bo wcześniej nie potrafiłem się cieszyć z praktycznie niczego.
Na koniec chciałbym wam życzyć powodzenia i wytrwałości w drodze do waszych celów i spełniania ambicji.
Jak to mawia klasyk czas na lepszy czas.
PS udało mi się odnowić kontakt z jedną, bardzo ważną dla mnie osobą i powoli wraca stan sprzed tego jak znajomość się urwała, niesamowicie się z tego cieszę. Jest to wspaniała osoba, która daje mi dużo motywacji, obdarza mnie swoim zaufaniem i daje mi świadomość, że ja jej również mogę ufać.... bardzo tęskniłem.
#tagujetogowno #gownowpis
Pobierz pakus-Kala - Szanowni z tagu #przegryw,
Pierwszy dzień w #pracbaza (szkolenie, pokaz...
źródło: comment_uonO4BZ61aDniowuAQettq3wsE13Yetd.jpg
  • 4