Wpis z mikrobloga

Remaster jedynki już za dwa dni, razem z darmowym updatem 4K do BL2 i TPS'a, BL3 zapowiedziane i jest nawet trailer.
Robię więc ankiety popularności postaci którymi się gra w trzech grach serii zaczynając od jedynki
Dla przypomnienia:

Roland - soldier z wieżyczką, support z regeneracją ammo i życia (murzyn)

Brick - eksplozje (Blastmaster build), #!$%@? pięściami

Lilith - syrena po elementale z phasewalkiem (który jest broken tak swoją drogą)

Mordecai - snajper z Bloodwing (jest też build pod rewolwery)

Chętnie poczytam dlaczego ktoś wybrał jedną postać zamiast innych, z powodu gameplayu, czy może character designu lub może tego jak dana postać została rozwinięta w kolejnych częściach? Ja osobiście wybieram Lilith, bo lubię postacie pod elemental dmg i to jak mobilna jest w tej grze.
#borderlands #ankieta #gry #pcmasterrace #xboxone #ps4
Trajforce - Remaster jedynki już za dwa dni, razem z darmowym updatem 4K do BL2 i TPS...

źródło: comment_tUCaePMcDxOzxedNt7HjuOC9eHcTmSZV.jpg

Pobierz

Która postać z BL1 jest twoją ulubioną?

  • Roland 19.3% (16)
  • Brick 6.0% (5)
  • Lilith 32.5% (27)
  • Mordecai 42.2% (35)

Oddanych głosów: 83

  • 11
@Trajforce: Pierwszy raz, jako, że lubię gry przechodzić skradankowo i atakować bez honoru "na partyzanta" to wybrałem Mordecaia. Potem już zawsze Roland. Można polatać ze snajperką, ale w razie czego można też przyładować z karabinu. No i nieoceniona wieżyczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Trajforce: borderlands 1 wspominam nawet lepiej niż dwójkę która momentami była trochę za bardzo przekombinowana (chociaż Handsome Jack był rewelacyjny). a za darmową aktualizację do GOTY Gearbox ma u mnie cholernie wielki plus

wybrałem mordecai-a. roland był dla mnie zbyt typowy/nudny. brick tym bardziej. lilith nie chciałem grać laską jako dziecko :) więc został cool-sniper. po pewnym czasie się trochę przekonałem do rolanda natomiast lilith znienawidziłem po tym jaki character development
@Trajforce: Grę przeszedłem tylko Mordecaiem. Grałem typowo jako sniper (plus coś na krótki dystans w razie problemów). Gdy w środę wyjdzie update, to od razu siadam jeszcze raz i mam zamiar Brickiem przejść całość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)