Wpis z mikrobloga

Kiedy jesteś dzieckiem, to wydaje ci się, że ci dorośli są tacy mądrzy i ogarnięci. A potem sam dorastasz i dociera do ciebie straszliwa prawda: życie jest w ogromnej mierze dziełem przypadku i dorośli też #!$%@? wiedzą, idąc przez życie w myśl zasady "fake it until you make it"

#przemyslenia
  • 77
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 812
@BarkaMleczna: najgorzej jak się patrzyło za dzieciaka na tych dojrzałych 25 letnich ludzi a w wieku 22 lat czuje się jak nastolatka zamknięta w ciele dorosłego
  • Odpowiedz
A kiedyś pracowałem u gościa, który w wieku 27 lat miał własną firmę, żonę i trzecie dziecko w drodze ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@drWind: Tylko na co to komu? ;) Ja wolę swoją bezstresową egzystencję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
@BarkaMleczna: dorośli ludzie i to, w co oni wierzą, jaką "logiką" kierują się i jak podejmują ważne decyzje, to największe rozczarowanie mojego życia.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: no niektórzy ciągną od zawsze na wysokim poziomie, zakładają firmy i dorabiają się milionów, rodzina ułożona, dzieci też będą wysoko. Także wiesz.

Ale rozumiem o czym mówisz. No są powody takiego stanu samopoczucia. I trzeba by się nad nimi zastanowić. Moim zdaniem to jest otoczenie - jakbyś miała inne otoczenie to w innym stopniu byłabyś dojrzała.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: Ktoś kiedyś powiedział, że dzieciństwo kończy się w momencie kiedy sobie zdajesz sprawę, że twoi rodzicie to nie wszechwiedzące i wszystkomogące istoty a tak samo zagubieni ludzie jak ty.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: W sumie smutny ten Twój wpis. Mam prawie 30 na karku, ale poza nielicznymi wypadkami panuję nad swoim życiem i widzę mega różnicę nad tym kim byłem mając lat 16, 25 i teraz 29. Ogromna różnica, chociaż dalej mam w sobie dziecięcą radość z życia :>
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna Jak miałam 19 lat zaczełam się spotykać z typem 6 lat starszym, czyli miał 25. I myślę sobie czemu taki dojrzały facet spotyka się z gówniarą zamiast dzieci robić, rodzinę zakładać czy nie wiem co.
Dzisiaj mam 25 lat i wiem, że to było wtedy jeszcze dziecko (,)
  • Odpowiedz