Wpis z mikrobloga

Dobra muszę zebrać do kupy to wszystko bo jest dużo gówna, śledziłem tag i tak to wygląda:
- rundy trwały dobrze po 2 minuty, licznik na transmisji był #!$%@?, od gongu do gongu trwały dwie minuty.
- sędziowie to ekipa z czerwonego smoka, gdzie trenują Ambro, Krycha, Polak jest zaznajomiony z ekipą, Isamu itd.
- Alan Kwieciński nie sędziował walki, ale był obecny na gali. Jeden z sędziów był podobny do niego.
- Kasjo wygrał 3:0 w rundach, to jest jasne. Czy walka była ustawiona przez buka? Nie wiem, może. Moim zdaniem, nie. No #!$%@?, jeden z większych buków na rynku miałby pójść na tak oczywistą ustawkę? Boxdil i Gola nie są najbardziej inteligentnymi stworzeniami na planecie Ziemia, no ale nawet oni przecież byliby w stanie przewidzieć konsekwencje tak oczywistej ustawki. Przecież nawet jak zmienią werdykt to gówno i tak się będzie ciągnęło za nimi przez jakiś czas, a frazy FAME MMA i LV BET razem w zdaniu będą wywoływać śmiech ludzi w kontekście przyszłych gal. I tu już moja teoria: myślę, że mogli nie wiedzieć o tym co zaplanował sobie mastermind Ambro XD

Teraz najlepsze: spójrzcie na takiego Ambra i na Sida, na to jak krasnal wleciał do klatki po werdykcie, na to co mówił w wywiadach (że werdykt jest werdykt, Kasjo nie jest sędzią itd ), ja naprawdę sądzę, że ci debile po prostu się umówili po koleżeńsku na kompletne ośmieszenie Kasjo, bo go nienawidzą tą całą swoją homoekipką. Może myśleli, że Polak coś tam pokaże w ringu i w razie jak dotrwa do decyzji to dadzą na niego - gdyby walka była close jak Filipek vs Ryba to wybroniliby się z tej decyzji - z tym, że no Polak nic nie pokazał właśnie, a ci idioci i tak dali na niego XD
#famemma
  • 2
@cgb771 A ja teraz tak z drugiej strony powiem. Byłem na gali i miałem miejsca dość blisko, bo 4 rząd (zaraz za sedziami) i ta walka wyglądała całkowicie inaczej na żywo niż w transmisji. Wszyscy wokoło mnie mówili, łącznie ze mną, że to ciężka walka do wypunkotwania bo oboje coś pokazali. Ja się zdziwiłem jak ludzie krzyczeli "sędzia #!$%@?" po werdykcie bo nie widziałem w tym nic dziwnego, że Polak wygrał bo