Wpis z mikrobloga

co do moda:

He only posts on black specific subreddits I wonder why he doesnt hang on more diverse subreddits


oh, nie może być..
  • Odpowiedz
@guest Czyli dlatego jest taki hejt w usa na ((pewną)) grupe ludzi, bo jeżeli myślicie że ten post jest zamknięty przez jakiś murzynów czy urojonych lewaków to wielkie "XD"

Dawno się wyniosłem stamtąd
  • Odpowiedz
@guest: post zablokowany nie dlatego, że zdjęcie jest rasistowskie, ale dlatego że KOMENTARZE pod zdjęciem były rasistowskie. Nigdy nie rozumiem wciskania pod każdym pieprzonym zdjęciem/artykułem komentarzy nawiązujących do polityki, religii czy rasy. Kurde! To tylko pierdzielony obrazek!
  • Odpowiedz
@guest: Ja pierdoel, właśnie dlatego ktoś podrzuca pedofilie na wykop, żeby ten portal zamknąć w #!$%@?, a my musielibyśmy łykać te ścieki pokroju reddita xD
  • Odpowiedz
@guest: i już się jakiś pajac znalazł, co się zagotował, że w kontekście uchodźców mowa o imporcie z Afryki to rasizm.
Ci debile naprawdę nie znają struktury ludnościowej "uchodźców", tego, że to głównie młode chłopy z krajów nie objętych wojną, tylko gównianych.
Zresztą sama idea uchodźcy jest wypaczona, bo moje rozumienie tego jest takie, że dajemy schronienie na czas konfliktu zbrojnego (i to najlepiej w ościennych krajach, z pomocą humanitarną),
  • Odpowiedz