Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, pijcie ze mną kompot! <amy to!!! WYGRALIŚMY!!!!! Znaczy zajęliśmy 2 miejsce w głosowaniu Blog Roku Gala Twórców, ale dla nas to jak wygrana! Bez waszej pomocy taki wynik byłby niemożliwy.

Przechodzimy do kolejnego etapu, w którym spośród 10 finałowych blogów (pierwsze 10 w głosowaniu) juror kategorii wybiera 3, które przechodzą do ścisłego finału. Trzymajcie więc nadal kciuki :D

Efektem ubocznym konkursu jest to że dostaliśmy od Was tak dużo wsparcia, pozytywnych komentarzy, że nie sposób tego opisać :D Na prawdę nie spodziewałem się tak dużej ilości prywatnych wiadomości (tutaj na Wykopie, na naszym fejsbuku, Instagramie i koncie prywatnym).

Zresztą jestem jeszcze cały w emocjach więc nie wiem czy ten post wyjdzie składnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczególne podziękowania dla mireczków którzy zaangażowali się w pomoc dla nas: @bkwas @loza__szydercow oraz @mateoaka.

#chwalesie i przy okazji trochę #pokazmorde
MG78 - Mirki i Mirabelki, pijcie ze mną kompot! <amy to!!! WYGRALIŚMY!!!!! Znaczy zaj...

źródło: comment_jubIcpNZreJJVLLGvD4kopXmhANHEgJg.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@tt_2: Mamy to szczęście, że udało nam się przerodzić pasję w pracę i teraz zajmujemy się właśnie blogiem i podróżami :)
  • Odpowiedz
@MG78: Jest moc :DD

Słuchajcie, to poniekąd podziękowania za to co robicie - wykop jaki jest taki jest, ale prawda jest taka, że część wykopków po prostu robi swoje i to jest ta słynna #gruparatowaniapoziomu w której ewidentnie się znajdujecie.

Nie rozpisując się do czego zresztą mam talent po prostu gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tt_2: Trudno określić bo możesz mieć takie miesiące gdzie będzie po 500 pln, a możesz mieć taki miesiąc gdzie będzie 5k. Nie myśleliśmy tworząc bloga o tym, że kiedyś będziemy mogli zarabiać tworząc treści i uważam, że takie podejście jest najlepsze
  • Odpowiedz