Wpis z mikrobloga

@Tylko_noc: A, to szkoda, ja nie miałem jeszcze okazji testować i tak szczegółowo porównywać do siebie tych platform w realu.

Zaletą fanateca jest kompaktowość, gwarancja, ekosystem z fajnymi rimkami i sterownikami zaimplementowanymi defaultowo w grach wyscigowych/rajdowych, czyli zwykłe PLUG AND PLAY.
Zaletą fanateca jest kompaktowość


@r3pr3z3nt:
Simucube również zaprezentowało swój motor zintegrowany z elektroniką.
Co nie zmienia faktu, że masz rację, Fanatec ma wiele zalet. Jednak wielu ludzi jeździ już kilka lat na OSW i to przetestowane konstrukcje, które też mają gwarancję.
Natomiast jeszcze nie wiadomo, jak będzie się sprawował Fanatec. Biorąc pod uwagę, że wiele rzeczy od nich się bardzo psuje, można mieć wątpliwości i wielu ludzi będzie wolało poczekać rok-dwa
@GhostTrick: No dobrze, ale dlaczego musimy mieć klimat jak w "Nieśmiertelnym", że musi przetrwać tylko jeden? Chyba taka mnogość rozwiązań na rynku nam służy, konkurencja pomaga konsumentom, więc naprawdę nie wiem o co tu chodzi...

Ja nie pisałem nigdzie TYLKO FANATEC, jprdl, co mnie to obchodzi na czym ktoś w swoim domu jeździ... Do tego nie każdy chce się bawić na tym samym co inny, ale już pisać o wyższości jednego
@r3pr3z3nt:
Mam wrażenie, że nie przeczytałeś tego co napisałem, przez co twój post to takie bicie w powietrze, do tego wulgarne.

Napisałem wyraźnie:

Co nie zmienia faktu, że masz rację, Fanatec ma wiele zalet.


Natomiast ty mocno płyniesz:

ale już pisać o wyższości jednego nad drugim, kiedy drugie nie zobaczyło jeszcze półek w sklepach, to też przesada...


Ludzie używają OSW od wielu lat, nie mają z nim problemów, plus firmy które
@GhostTrick: Mój post nie był polemiką z tobą, tylko wypowiedzią do ciebie na temat tego co koledzy pisali wyżej. Nie mam OSW, nie miałem nigdy żadnego Fanateca. Po prostu dziwi mnie krytyka produktu, który jest na preorderze - jaki jest sens to krytykować? Fanatec niedawno zmienił parametry DD2 na 20 Nm holding i 25 Nm peak, więc dopiero oni sami poznają swój sprzęt, a koledzy wyżej już wiedzą, że do OSW
Po prostu dziwi mnie krytyka produktu, który jest na preorderze - jaki jest sens to krytykować?


@r3pr3z3nt:
Zgadzam się. Mi się ten DD Fanateca bardzo podoba.
Na pre order jednak bym się nie zdecydował, na ten moment mają nadszarpniętą opinię, a na rynku są sprawdzone zestawy OSW.