Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że mój kot Piksel jest strasznym niejadkiem, postanowiłem kupić 6 różnych rodzajów karm mokrych (suche od czasu do czasu sam je) i je przetestować. A przy okazji podzielić się wynikami na mirko. Zatem zapraszam Was na wielki #testkocichkarm mokrych! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Udało mi się kupić 6 różnych rodzajów karm, wszystkie w galarecie, bo takie mojemu królewiczowi najbardziej smakują, z tego co zauważyłem. Pic rel. Kot tester nie zniesie więcej niż trzech na raz, więc na pierwszą rundę zapodam trzy, na drugą - kolejne trzy, a w ostatniej zmierzą się zwycięzcy z obu rund.

W teście udział wezmą (ceny z Polo Marketu i Twojego Marketu):

* Sheba Selection 85g (2,99 zł)
* Felix Sensations 100g (2,39 zł)
* Purina Friskies 100g (1,69 zł)
* Kitekat 100g (1,99 zł)
* Persy 100g (1,19 zł)
* Suri Cat w puszce 415g (1,99 zł)

Cenowo z powyższych karm najbardziej opłaca się kupić Suri Cata, najdroższa zdecydowanie jest Sheba. Let the games begin! Kontynuacja w komentarzach.

#koty #kitku #karmy #smiesznykotek
maver - W związku z tym, że mój kot Piksel jest strasznym niejadkiem, postanowiłem ku...

źródło: comment_mIT0vFgpRqAXAflgadmZYBzB7Amlm6W6.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@hansrey: Kupiłem wszystkie, jakie tylko były. Nie jestem w stanie stwierdzić która jest najlepszej jakości, ale mój kot na pewno jest w stanie stwierdzić którą będzie jadł, a którymi pogardzi ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@maver: dobrej karmy nie dostaniesz stacjonarnie, ewentualnie Animoda, która jako tako może być. Wszystkie karmy, które są w teście są słabej jakości, a twój kot to je, bo mają dodatki smakowe, które to powodują
  • Odpowiedz
@maver: ale kup mu normalną karmę, przez internet, a nie gówno w saszetkach (°°

Z dobrych: animonda carny, catz finefood purr, feringa, granata pet. I polecam odstawić chrupki - to głównie zjełczały tłuszcz, zero mięsa i wartości odżywczych, w dodatku odwadnia (jest bardziej narażony na niewydolność nerek), a to, że usuwa osad z zębów to mit. Zadbaj o kitku :( niektóre
  • Odpowiedz
mój kot Piksel jest strasznym niejadkiem


@maver: Karmisz go kartonem, więc nic dziwnego xD

Nie jestem w stanie stwierdzić która jest najlepszej jakości


Może przeczytaj skład? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FrauWolf: Niestety pudło. Kilkukrotnie dawaliśmy mu surowe mięso (takie, które sami jemy) i też przesmradzał. Drugi jadł aż mu się uszy trzęsły.
  • Odpowiedz