Wpis z mikrobloga

Hej mireczki, pytanie do eksperta. Mam w planach kupić TV, 50 cali. Za cholere nie znam się jednak na telewizorach, planuje wydać tak około 600 euro, czyli jakoś 2500zł. Na co powinienem zwracać uwagę? Jaka marka? Znacie jakieś fajne i aktualne hmm, poradniki kupujacego? XD
Sprzedawcy w Saturnach oczywiście wytłumacza mi że potrzebuję mega telewizora za 10 koła, ale głównie potrzebuje go do konsoli, netflixa i obejrzenia meczyku XD Chodzi mi głównie o to, żeby nie przepłacać niepotrzebnie.
#pytanie #pytaniedoeksperta #telewizja #telewizory #technologia
  • 3
@erni13: Marka nieważna. Byle nie typu Manta czy inne chińskie gówno. Żeby miał 4k i hdr. Ogólnie wejdź sobie na np morele.net. I tam sprawdź najpopularniejsze i poczytaj opinie o nich itp. Ja odradzam doradców w sklepach stacjonarnych bo ciężko u nich o obiektywizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Koniasz: 4K to wiem, HDR Oki, a co z reszta oznaczeń? Skrótów i literek od #!$%@?, ktoś kto ma w nosie takie rzeczy nacodzien może się pogubić XD więc przydałby mi się jakiś dobry i aktualny poradnik xD
Sprzedawców nawet nie pytam, bo wczoraj oglądając telewizorki podbił jeden i że skoro się wyprowadzamy do nowego mieszkania to on odrazu ma dla nas prąd i gaz w dobrej cenie ( ͡°