Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s3v3n: myślałem nad tym. Nie wiem co lepiej wyjdzie. Wild card i wszyscy zawodnicy co grają 2 mecze, czy 2 zmiany i potrójny kapitan na Aguero albo Sterlinga
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@finam: no właśnie mnie też to kusi, ale potrójnego już nie będzie okazji zagrać. Z drugiej strony wsadził bym 3xcity i resztę żeby dobić wszystkich na podwojne
@bomba4 no bo jeśli chcesz grać wildcard to oprócz kryterium nadchodzącej kolejki powinieneś brać pod uwagę także wszystkie mecze do końca sezonu. Sam rozważalem WC ale poszedłem w FH bo dzięki temu jedyne kryterium doboru zawodników to podwójne mecze w tej kolejce. Wtedy Triple City to podstawa, sam tylko jeszcze nie wiem czy Kun Sterling Laporte czy bez Laporte ale z D lub B Silvą. Ale TC na Kunie też może być
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@finam: tak wiem, ale FH uniemożliwia triple capitan. Muszę szybko podjąć decyzję bo 15 minut zostało. Nie wiem jeszcze czy Sane czy Silva
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@finam: nie wiadomo czy Rashforfd zagra bo ma uraz. Już zagrałem. Zmieniłem jeszcze Bambe na Luiza i zaczynam z -4. Zobaczymy co będzie