Wpis z mikrobloga

@ms93: Faktycznie na dzień dzisiejszy to ebank jest mocno przestarzały, ale cały czas trwają prace nad nowym ebankiem. Dla części klientów udostępniona jest nowa wersja do testów, a za kilka miesięcy wszyscy klienci będą korzystać z nowego, ładnego i wygodnego ebanku.
@pentanch3ch23ch3: ja nie polecam dużo przebojów z nimi miałem, a przy wypowiedzeniu #!$%@? mi 10 zł za wypłatę 0 zł, tak to się dzieje naprawde dla nich zamkniecie konta = wypłata a wypłata w oddziale to prowizja 10 zł i nie ważne że wypłata wynosiła 0 zł xD
@Marcinowy: To nie zmienia faktu, że ten bank jest zawsze kilka lat za konkurencją w kwestiach technologicznych. Bankowość elektroniczna na jakimś sensownym poziomie będzie dopiero za kilka miesięcy, aplikację mobilną też wdrożyli jako jeden z ostatnich banków (jest znośna, przy czym dodali teraz jakąś idiotyczną animację, która opóźnia włączenie ekranu logowania o dobre kilka sekund).
@ms93 ale mają Apple Pay i Google Pay, czego nie można powiedzieć o zacofanym Millenium który jest bardzo popularnym bankiem a ma totalnie wywalone na te 2 systemy płatnicze.