Wpis z mikrobloga

  • 404
PYTAM SIĘ BO NIE ROZUMIEM

Dlaczego TRANSY są tutaj pozytywnie przyjmowani, komplementowani. Ogólnie praktycznie żadnych uwag

A dziewczyna która wstawiła zdjęcie ze zderzaczem hadronów (normalna dziewczyna) została w kilkanastu komentarzach ostro zjechana i obrażana?

Czy wy #!$%@? jesteście normalni? Czy coś się już wam poprzestawiało w główkach?

(to nie hejt na transy, róbcie co chcecie. Mowa tu o waszym zachowaniu)

#pytanie #trans #przegryw #wykopki #rozowepaski #niebieskiepaski
Piterwju - PYTAM SIĘ BO NIE ROZUMIEM 

Dlaczego TRANSY są tutaj pozytywnie przyjmowan...

źródło: comment_x9axeKWO01EUzTeM6kBcXEDAzkDKL6P7.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy Ty właśnie porównujesz wrzucienie selfie do selfie ze zderzaczem hadronów?


@Piterwju: ZDERZACZEM HADRONÓW!!!!1111oneoneone typie jakbys sie uczyl to tez bys tam pojechal, a cern akurat ma duzo ofert praktyk. To nie moja wina ze dla ciebie robota w takim miejscu to jak zlapac boga za nogi. Ale zrozum ze nie na wszystkich to robi takie wrazenie jak na tobie, np na tych ktorzy pracuja/pracowali w rownie ciekawych miejscach.
  • Odpowiedz
  • 2
@TurboDynamo Wiedziałem, że się ktoś o ten zderzacz #!$%@? XDD ale było już za późno ( ͡° ʖ̯ ͡°)

chodziło mi o to, żeby nie stawiać na równi obu tych zdjęć bo są zupełnie inne i ludzie powinni inaczej na nie reagować
  • Odpowiedz
@Piterwju: przeciętny użytkownik wykopu wyglądem pewnie przypomina kuracyje, a po kimś takim można się spodziewać, że ma sentyment do lasek z penisami, zwłaszcza, że pewnie stanowią połowę zawartości jego fapfolderu, o drugiej połowie lepiej nie mówić ;)
  • Odpowiedz
@LarsKopytko: Jeśli ma i go to jara, to kimże my jesteśmy żeby komuś zabraniać? Bardziej chyba problemem jest jakaś krucjata stulejarzy przeciwko każdej różowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@clown9: Nie wiem, a chętnie bym się dowiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz