Wpis z mikrobloga

@Qubn: Ok mam:

Ceny ULGOWYCH BILETÓW I KARNETÓW na koncerty 3-Majówki 2019 dla gitarzystów, którzy zagrają 1 maja na Gitarowym Rekordzie Guinnessa

bilety jednodniowe - 60 zł
karnety 1,2.05 lub 2,3.05 - 95 zł
karnety 1,2,3.05 - 120 zł
@Qubn:
Standard. To jest jakaś wielka szopka. W jednym roku poszedłem z kumplem i z naszymi dziewczynami. Z jednym ukulele. Po kolei podchodziliśmy i się zapisywaliśmy. Potem kupno biletów i... poszliśmy do domu, bo grać nie umiemy.
Wiec ten "rekord" to wydmuszka, bo większość osób się tylko zapisuje dla zniżki.
@Zavis: @deryt:
A co ma stać policjant nad każdym uczestnikiem i słuchać czy gra? Może ich tam w łańcuchy zakuć? :D

Ja się zawszę rejestruje i gram, jak nie mogę to się nie rejestruję, nic na to nie poradzę że w tym kraju ludzie kombinują i oszukują nawet w takich śmiesznych zabawach dla 2-3 dyszek, no #!$%@? żart xD
w tym kraju ludzie kombinują i oszukują nawet w takich śmiesznych zabawach dla 2-3 dyszek, no #!$%@? żart xD


@Qubn: ale organizatorom tak naprawdę wcale nie zależy, żeby ktoś grał. Oni co roku próbują pobić (bodajże nawet swój własny) rekord, gdzie do rekordu nie liczy się ludzi faktycznie grających, ale tych którzy się po prostu zapisali ¯\_(ツ)_/¯ Poza tym jak nie kupisz na początku przedsprzedaży, to zapisanie się na ten rekord
2-3 dyszek


@Qubn:
6 dyszek. Na osobę. A zajęło nam to kwadrans.
(wtedy chyba było 8 dyszek różnicy)

A co ma stać policjant nad każdym uczestnikiem i słuchać czy gra?

Może nie tworzyć promocji która tworzy tę patologię? A rekord Guinnessa powinien być zliczany tak aby była pewność że jest prawdziwy. Z kamer czy coś.