Wpis z mikrobloga

Jestem totalnie zielony w zakupach na aliexpress. Chcę kupić jakieś tanie rzeczy na próbę, najlepiej korzystając z urodzinowych kodów (max 20$). Mam zwykłe konta bankowe bez żadnych kont Revolut czy paypal. Jest możliwość wykonania takiej transakcji? Opłaty za przelew nie wyjdą mi większe niż wartość zamówienia? Dla znawców tematu pewnie pytanie banalne, ale kto pyta nie błądzi :)

#aliexpress
  • 6
@MiklosFeher: Płatność kartą (najlepiej walutową) lub przez pośrednika płatności Przelewy24 lub PayU. Płatność zwykłą kartą może wiązać się z doliczeniem dużych kosztów przewalutowania przez bank, jednak płatność kartą daje dodatkową ochronę w postaci możliwości obciążenia zwrotnego, czego przelewy nie oferują. Sam musisz dokonać kalkulacji.
https://kurs.alipaczka.pl/
@MiklosFeher ja pierwsza rzecz jaką kupiłem była taka jakby husta do golenia :) Zaczepiasz na szyję i przyssawkami do lustra i jak skracasz zarost to wszystko leci na huste i nie syfi umywalki :) Do tej pory używam. Coś tam jeszcze kupiłem razem z tym ale to byla jakas inna pierdół typu świecąca końcówka na kran :P