Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 158
Przecież kawałek "Deutschland" to jest #!$%@? majstersztyk, w dodatku zrobiony przez Niemców.
Pokazuje w końcu że Niemcy są burzliwi i byli tymi nazistami i ciężko jest kochać taki kraj, ale jednak się to robi.
Ja #!$%@? co oni #!$%@? to ja nie wiem, szanuję ich jeszcze bardziej.

#rammstein #takaprawda #muzyka #niemcy
  • 13
  • Odpowiedz
Przecież kawałek "Deutschland" to jest #!$%@? majstersztyk, w dodatku zrobiony przez Niemców.

Pokazuje w końcu że Niemcy są burzliwi i byli tymi nazistami i ciężko jest kochać taki kraj, ale jednak się to robi.

Ja #!$%@? co oni #!$%@? to ja nie wiem, szanuję ich jeszcze bardziej.


@Gandezz: Ale są już jednostki, które dopatrują się poprawności politycznej bo hur dur murzynka wcieliła się w rolę Niemiec XD
  • Odpowiedz
@Gandezz Najśmieszniejsze jest oburzenie Żydów o trywializowanie holokaustu.
Do tej pory to oni trywializowali rolę niemiec, zwalając winę na Polskę.
A w piosence ukazującej jak oni ucierpieli przez 3 Rzeszę i że ciężko kochać ojczyznę która zrobiła coś takiego, to nagle ból dupy.
  • Odpowiedz
@Gandezz: idzie gdzieś znaleźć tłumaczenie utworu? Bo ja tak kiepsko z niemieckim ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wcześniej zobaczyłem teledysk i jest super, ale chciałbym się w treść zagłębić :D
  • Odpowiedz
@patrzpan: Wiesz, gramatyka gramatyką, jeśli z niemieckiego jedynie umiem się przedstawić, a też takie tłumaczenie przez google to średnia sprawa, bo wiele kontekstu może być przeinaczona.
  • Odpowiedz
@Gandezz: sam kawałek jest moim zdaniem mocno słaby, a kontrowersje mnie nie interesują, ot drażliwe tematy z przeszłości. Muzycznie nuda, lirycznie nuda. Stanowczo wole ich starsze kawałki
  • Odpowiedz