Wpis z mikrobloga

@lubieciastka: Na wykopie wystarczy ze pokazalabys ten kciuk i tak samo bylaby stulejada gwiazd w komantarzach. az przykro sie to czyta... "eee eee widzialas moj zderzacz HARD-ONOW" .. ja jebe. Jakbym byl toba to po przeczytaniu tego wszedlbym do tego zderzacza i wzisnal guzik.

Kobieta w STEM musi sobie radzic z takimi stereotypowymi stulejami pewnie na codzien... Mam nadzieje ze dostanies Nobla ;) trzymam kciuki
  • 5
@PolskiCzeczen: Co to za idiotyczne, bezpodstawne twierdzenie że
"Kobieta w STEM musi sobie radzic z takimi stereotypowymi stulejami pewnie na codzien." ?
Strona ze smiesznymi obrazkami to jest wyznacznik pracowników stem, czy co? Ot wielki obrońca kobiet się znalazł, bardziej oburzony od samej zainteresowanej, polecający swoją ideololo gównoksiążkę. @Lubieciastka radzi sobie doskonale, i mam nadzieje że będzie dzieliła się wartościowym contentem dot. LHC w przyszłości. Pseudo oburzony biały ryczerz z wykopu
@jmryftb44SKY: @SurowyOjciec: Spokojnie panowie. Ogolnie to wszyscy wygladamy glupio komentujac sprawy kobiet, nie bedac nimi.

Jednak moja dziewczyna byla feministka jak sie poznalismy, teraz juz przejrzala troche na oczy - ale ja tez, wiec rozumiem jak to wyglada. Ona pracuje w IT (project manager) wiec ma dookola mase starych dziadow (konsultantow-managerow) i 15k programistow (tak naprawde to 100k, bo sytuacja dzieje sie w Szwecji). Wiec znam ta tematyke z jej